Spoločnosť Apple vyrába pre náročných spotrebiteľov AirPods Max, ktoré sú dostupné za pomerne mastnú cenu. Hoci ide o špičkový a precízne spracovaný produkt, zariadenie s mimoriadne kvalitným prehrávaním skladieb môžete mať aj výrazne lacnejšie. Dvojnásobne to platí vo chvíli, keď je vo vysokej zľave.

Pokiaľ ste nikdy nepočuli o slúchadlách Sony WH-1000XM4, radi vás s nimi zoznámime, pretože máme osobnú, veľmi pozitívnu skúsenosť. Ide o zariadenie za rozumné peniaze, ktoré vám vydrží približne 30 hodín na jedno nabitie, ponúka frekvenciu 4 Hz až 40 kHz, citlivosť 105 dB, 40mm meniče, technológie Bluetooth 5.0 a NFC, integrovaný mikrofón, ACN (aktívne potlačenie okolitého hluku a mnoho ďalšieho.

Čo však takáto sranda stojí? V porovnaní s vyššie spomínanými AirPods Max vlastne ani nie je drahá. Zatiaľ čo spoločnosť Sony predáva slúchadlá WH-1000XM4 za 319 € s DPH, viacerí autorizovaní predajcovia ich ponúkajú vrámci akcie Black Friday za oveľa príjemnejších 239 € s DPH. Ušetríte tak 80 €, respektíve 25 %, čo zďaleka nie sú zanedbateľné peniaze. Sony WH-1000XM4 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Vyššia rada Sony WH-1000XM5 je pre gurmánov. Aj na tej ušetríte 

Sony WH-1000XM5
Zdroj: Sony

A pokiaľ by ste chceli bezdrôtové slúchadlá od Sony, ktoré sú medzi odborníkmi považované za jedny z najlepších, aké sú v súčasnosti pre bežných spotrebiteľov dostupné, kúpiť si môžete rovno verziu WH-1000XM5.

Aj tá je totiž v zľave, hoci za ňu vo finále zaplatíte o niečo viac. Kým bežná predajná cena sa pohybuje na úrovni 399 € s DPH, znížená cena vrámci akcie Black Friday klesla len na 319 € s DPH. Opäž teda ušetríte 80 € čo predstavuje 20 % zvýhodnenie. Sony WH-1000XM5 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Aj keď sú to drahšie slúchadlá, stále sú oveľa lacnejšie v porovnaní s vyššie spomínanými AirPods Max. A aj keď máme radi jednoduchosť a technológie spoločnosti Apple, pokiaľ je človek náročným poslucháčom, určite by mal ísť skôr do Sony WH-1000XM4 alebo WH-1000XM5.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  iPhone 13 mini je v tejto krajine stále extrémne populárny: Škoda, že ho Apple zarezal
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here