Spoločnosť Apple vyrába pre náročných spotrebiteľov AirPods Max, ktoré sú dostupné od 507,96 €. Hoci ide o špičkový a precízne spracovaný produkt, zariadenie s mimoriadne kvalitným prehrávaním skladieb môžete mať aj výrazne lacnejšie. Dvojnásobne to platí vo chvíli, keď je vo vysokej zľave.

Pokiaľ ste nikdy nepočuli o slúchadlách Sony WH-1000XM4, radi vás s nimi zoznámime, pretože máme osobnú, veľmi pozitívnu skúsenosť.

- Reklama -

Ide o zariadenie za rozumné peniaze, ktoré vám vydrží približne 30 hodín na jedno nabitie, ponúka frekvenciu 4 Hz až 40 kHz, citlivosť 105 dB, 40mm meniče, technológie Bluetooth 5.0 a NFC, integrovaný mikrofón, ACN (aktívne potlačenie okolitého hluku a mnoho ďalšieho.

Čo však takáto sranda stojí? V porovnaní s vyššie spomínanými AirPods Max vlastne ani nie je drahá. Zatiaľ čo spoločnosť Sony predáva slúchadlá WH-1000XM4 za 319 € s DPH, viacerí autorizovaní predajcovia ich ponúkajú vrámci akcie Black Friday za oveľa príjemnejších 239 € s DPH. Ušetríte tak 80 €, respektíve 25 %, čo zďaleka nie sú zanedbateľné peniaze.

Vyššia rada Sony WH-1000XM5 je pre gurmánov. Aj na tej ušetríte 

Sony WH-1000XM5
Zdroj: Sony

A pokiaľ by ste chceli bezdrôtové slúchadlá od Sony, ktoré sú medzi odborníkmi považované za jedny z najlepších, aké sú v súčasnosti pre bežných spotrebiteľov dostupné, kúpiť si môžete rovno verziu WH-1000XM5.

Aj tá je totiž v zľave, hoci za ňu vo finále zaplatíte o niečo viac. Kým bežná predajná cena sa pohybuje na úrovni 399 € s DPH, znížená cena vrámci akcie Black Friday klesla len na 319 € s DPH. Opäž teda ušetríte 80 € čo predstavuje 20 % zvýhodnenie.

Aj keď sú to drahšie slúchadlá, stále sú oveľa lacnejšie v porovnaní s vyššie spomínanými AirPods Max. A aj keď máme radi jednoduchosť a technológie spoločnosti Apple, pokiaľ je človek náročným poslucháčom, určite by mal ísť skôr do Sony WH-1000XM4 alebo WH-1000XM5.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -