Pokiaľ si potrpíte na kvalitnej hudbe a oceníte špičkové slúchadlá, ktoré vám budú robiť radosť niekoľko dlhých rokov, máme pre vás dobrú správu. Na Slovensku veľmi populárne Sony WH-1000XM5 si teraz môžete kúpiť v zľave za výhodnú cenu. Svoju voľbu určite nebudete ľutovať.

Sony WH-1000XM5 disponujú 30 mm meničmi s podporou špičkového Hi-Res audia a taktiež im nechýba prvotriedne ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). To spolupracuje s čipom QN1, ktorý je poháňaný strojovým učením. Vďaka tomu vás so slúchadlami na ušiach nebude vyrušovať vaše okolie. Súčasťou Sony WH-1000XM5 je aj Bluetooth 5.2 či dokonca NFC. Slúchadlá si rozumejú s iOS aj Androidom.

Pri pohľade na cenu zistíme, že Sony WH-1000XM5 patria medzi to najlepšie, čo si môžete na trhu aktuálne kúpiť. Štandardne sú dostupné za 399 €, avšak dnes ich po kliknutí na tento odkaz kúpite len 305 € u autorizovaného predajcu. Toto je ponuka, ktorá sa jednoznačne neodmieta.

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTUbe / Karl Conrad

Sony WH-1000XM5 majú aj vysoko kvalitné mikrofóny s funkciami HD Voice a Echo Cancellation, vďaka ktorým vás bude dobre počuť a môžu sa pochváliť až 40 hodinovou výdržou batérie na jedno nabitie bez ANC a 30 hodín s aktívnym potláčaním okolitých zvukov. Na nabíjanie slúži USB-C a samozrejme nechýba funkcia rýchleho dopĺňania energie.

Pokiaľ teda chcete slúchadlá s absolútne vynikajúcim zvukom, ktorý je vyvážený na stredoch, výškach aj basách a zároveň si potrpíte na kvalitnom ANC, po kliknutí na tento odkaz získate Sony WH-1000XM5 len za 305 €. Asi vám ani nemusíme spomínať, že ide o plnohodnotného konkurenta AirPods Max, ktoré sa predávajú o zhruba 200 € drahšie. Pokiaľ teda máte záujem, nezmeškajte túto vynikajúcu šancu. Nákup týchto slúchadiel sa jednoznačne oplatí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GTA 6 bude najdrahšia hra histórie. Má extrémne vysoký rozpočet
Môže ťa zaujímať
- Reklama -