Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že úplne nové PlayStation 5 Slim, ktoré prešlo redizajnom koncom minulého roka a dostalo niekoľko drobných vylepšení môžete získať za výhodnejšiu cenu. To sme však ešte nevedeli, čo si pre nás chystá spoločnosť Sony. Tá totiž začiatkom roka 2024 spustila akciu, v rámci ktorej viete získať úplne nové PS5 extrémne výhodne. Ak zvažujete jeho nákup, nemali by ste dlho váhať.

Aktualizované PlayStation 5 Slim prichádza s výrazne zredukovaným dizajnom, ktorého rozmery sa zmenšili až o 30 %. Azda najvýraznejšou zmenou sú, ale bočné steny, v ktorých je integrovaná aj Blu-Ray mechanika. Tá tu po novom nie je na pevno, ale pomerne jednoduchým spôsobom ju môžete odpojiť, prípadne dodatočne pripojiť, ak vlastníte klasickú digitálnu edíciu. Samostatná mechanika sa predáva za cca 119 €.

Práve teraz by však bolo šetrenie na nákupe digitálnej edície bez mechaniky nesprávne. PlayStation 5 Slim Digital Edition totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 443 €. To je síce výhodná cena, no verzia s mechanikou pomerne brutálne zlacnela a v súčasnosti sa predáva len o trochu drahšie. Sony si za ňu štandardne pýta 549 €, avšak vy ju môžete mať po kliknutí na tento odkaz už za 469,99 €. To je veľmi výrazné zvýhodnenie, ktoré nie je vôbec bežné.

PlayStation 5
Zdroj: Sony

PlayStation 5 Slim ponúka samozrejme špičkový ovládač DualSense, ktorého súčasťou je perfektná spätná väzba, ale aj mikrofón, alebo dokonca reproduktor. Konzola má tiež oproti predošlému modelu väčšie úložisko. Používatelia sa už nebudú spoliehať na 825 GB SSD pamäť, ale až na 1024 GB SSD pamäť. Dodatočných cca 200 GB určite budete mať, ako využiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple v iOS 18 vylepší domovskú obrazovku. Priblíži sa tým k Androidu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -