Aj v obývačke môžete mať zo sledovania filmov a seriálov podobný zážitok, ako v kine. Stačí vám veľká a kvalitná televízia a samozrejme špičkový zvuk. Domáce kiná však bývajú drahé a nie každý ich preferuje. V takom prípade si môžete zaobstarať kvalitný soundbar JBL BAR 5.0 Multibeam, ktorý kúpite po zľave veľmi výhodne. Ušetríte na ňom slušné peniaze.

Zariadenie je vyvinuté tak, aby malo k dispozícii technológiu Virtual Dolby Atmos. Vďaka tomu sa môžete tešiť na hodnoverný 3D zvuk z relatívne malého tela reproduktoru. Maximálny výkon ozvučenia je až 250 W, čo vám určite bude stačiť v akomkoľvek byte, alebo rodinnom dome v rámci celej obývačky. A aj keď JBL BAR 5.0 Multibeam nemá k dispozícii subwoofer, jeho basy sú prekvapivo silné, takže o zážitok neprídete. Toto sa hodí práve v bytovkách, kde použitie subwooferu môže vyrušovať susedov.

Cena zariadenia je mimoriadne nízka, aj keď v čase uvedenia na trh si zaň výrobca nebál vypýtať až 399 €. Dnes však po kliknutí na tento odkaz soundbar kúpite od 211 €, vďaka čomu ušetríte skoro polovicu. To by bola škoda nevyužiť.

Soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeam
Zdroj: JBL

Obrovskou výhodou JBL BAR 5.0 Multibeam je aj to, že obsahuje technológie Chromecast built-in, Apple AirPlay a Alexa Multi-Room Music na jednoduché zdieľanie hudby napríklad z vášho mobilného zariadenia. Nemusíte ho teda používať vyslovene s TV, keďže má vstavaný Bluetooth.

Chcete soundbar so subwooferom? Samsung jeden predáva

Samsung HW Q60B
Zdroj: Samsung 

Pokiaľ vám prekáža, že JBL BAR 5.0 Multibeam nemá k dispozícii subwoofer, je to úplne v poriadku. Každý má predsa iné preferencie. Skvelou alternatívou je v tomto prípade Samsung HW Q60B, ktorý má dokonca aj o niečo vyšší výkon.

Cena zariadenia je paradoxne ešte nižšia, pričom výrobca za zariadenie štandardne pýta len 279 €. Po kliknutí na tento odkaz však zobrazíte ponuky, kde štartuje na hranici 171 €, vďaka čomu slušne ušetríte aj v porovnaní s JBL BAR 5.0 Multibeam.

Ako sme už uviedli, výkon zariadenia je vyšší a dosahuje až 340 W, vďaka čomu si užijete prvotriedny zvuk pri sledovaní alebo hraní akéhokoľvek obsahu. Samsung HW Q60B rovnako podporuje aj Dolby Atmos, DTS Virtual:X, či Q-Symphony a možnosť pripojenia zariadenia cez Bluetooth.

Je teda iba na vás, pre ktorý kúsok sa napokon rozhodnete. Dajte nám vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Unikli ceny Samsungu Galaxy S21. Toľkoto bude stáť hlavný konkurent pre iPhone 12
Môže ťa zaujímať
- Reklama -