Aj v obývačke môžete mať zo sledovania filmov a seriálov podobný zážitok, ako v kine. Stačí vám veľká a kvalitná televízia a samozrejme špičkový zvuk. Domáce kiná však bývajú drahé a nie každý ich preferuje. V takom prípade si môžete zaobstarať kvalitný soundbar JBL BAR 5.0 Multibeam, ktorý kúpite po zľave veľmi výhodne. Ušetríte na ňom slušné peniaze.

Zariadenie je vyvinuté tak, aby malo k dispozícii technológiu Virtual Dolby Atmos. Vďaka tomu sa môžete tešiť na hodnoverný 3D zvuk z relatívne malého tela reproduktoru. Maximálny výkon ozvučenia je až 250 W, čo vám určite bude stačiť v akomkoľvek byte, alebo rodinnom dome v rámci celej obývačky. A aj keď JBL BAR 5.0 Multibeam nemá k dispozícii subwoofer, jeho basy sú prekvapivo silné, takže o zážitok neprídete. Toto sa hodí práve v bytovkách, kde použitie subwooferu môže vyrušovať susedov.

Cena zariadenia je mimoriadne nízka, aj keď v čase uvedenia na trh si zaň výrobca nebál vypýtať až 399 €. Dnes však po kliknutí na tento odkaz soundbar kúpite od 211 €, vďaka čomu ušetríte skoro polovicu. To by bola škoda nevyužiť.

Soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeam
Zdroj: JBL

Obrovskou výhodou JBL BAR 5.0 Multibeam je aj to, že obsahuje technológie Chromecast built-in, Apple AirPlay a Alexa Multi-Room Music na jednoduché zdieľanie hudby napríklad z vášho mobilného zariadenia. Nemusíte ho teda používať vyslovene s TV, keďže má vstavaný Bluetooth.

Chcete soundbar so subwooferom? Samsung jeden predáva

Samsung HW Q60B
Zdroj: Samsung 

Pokiaľ vám prekáža, že JBL BAR 5.0 Multibeam nemá k dispozícii subwoofer, je to úplne v poriadku. Každý má predsa iné preferencie. Skvelou alternatívou je v tomto prípade Samsung HW Q60B, ktorý má dokonca aj o niečo vyšší výkon.

Cena zariadenia je paradoxne ešte nižšia, pričom výrobca za zariadenie štandardne pýta len 279 €. Po kliknutí na tento odkaz však zobrazíte ponuky, kde štartuje na hranici 171 €, vďaka čomu slušne ušetríte aj v porovnaní s JBL BAR 5.0 Multibeam.

Ako sme už uviedli, výkon zariadenia je vyšší a dosahuje až 340 W, vďaka čomu si užijete prvotriedny zvuk pri sledovaní alebo hraní akéhokoľvek obsahu. Samsung HW Q60B rovnako podporuje aj Dolby Atmos, DTS Virtual:X, či Q-Symphony a možnosť pripojenia zariadenia cez Bluetooth.

Je teda iba na vás, pre ktorý kúsok sa napokon rozhodnete. Dajte nám vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 Pro 5,8" a jeho batéria po mesiaci. Je skutočne tak dobrá ako sa hovorí?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here