Zatiaľ čo niektoré moderné televízory už ponúkajú kvalitné vstavané reproduktory, väčšina výrobcov tento aspekt pri sledovaní obsahu podceňuje. A to je veľká škoda. Našťastie si, ale môžete kúpiť kvalitné domáce kino Sony HT-S40R, ktoré je po zľave k dispozícii za zaujímavú cenu a poskytuje fantastický zvukový výstup. Zrazu sa na svoj obľúbený film, seriál, alebo aj hru z hernej konzoly budete pozerať úplne ináč.

Sony HT-S40R je prvotriedny audio-systém s digitálnym zosilňovačom. Celkový výkon sústavy dosahuje až 600 W a používatelia sa tiež môžu tešiť na priestorový zvuk 5.1. Okrem toho, že toto domáce kino viete napojiť na svoju TV, podporuje aj streamovanie hudby priamo z vášho mobilného zariadenia cez Bluetooth, alebo z USB kľúča. Taktiež tu nájdete špeciálne zvukové režimy, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť presne podľa vášho gusta.

Toto domáce kino sa štandardne predáva za cca 450 €, čo je však vzhľadom na jeho schopnosti pomerne adekvátna cena. Po kliknutí na tento odkaz ho, ale kúpite už za 345 €, vďaka čomu na ňom veľmi slušne ušetríte. Oceníte pri tom aj jednoduchú inštaláciu, ktorú zvládne prakticky každý.

Domáce kino, ktoré toho dokáže viac, ako si myslíte 

sony ht-s40r
Zdroj: Sony

Zostava tohto domáceho kina pozostáva zo samostatného subwoofera, soundbaru a zadných reproduktorov, vďaka čomu vás bude zvuk obklopovať doslova z každej strany. Akýkoľvek film, alebo aj športový zápas vás vďaka tomu perfektne pohltí.

Ako sme už spomínali vyššie, domáce kino ony HT-S40R obsahuje aj technológiu Bluetooth, vďaka čomu si môžete bez nutnosti spúšťania TV prehrávať vo svojej obývačke obľúbenú hudbu priamo cez svoj iPhone, alebo zariadenie s operačným systémom Android.

sony ht-s40r
Zdroj: Sony

V neposlednom rade stoja za pozornosť vstavané režimy Štandardné, Kino, Hudba, Noc a Hlasový režim, pomocou ktorých si môžete prispôsobiť zvuk presne tak, ako vám to bude najviac vyhovovať. Ak teda máte doma dobrý televízor, no chýba vám v ňom kvalitný zvuk, Sony HT-S40R je z nášho pohľadu tá správna voľba. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Je 1000€ za telefón naozaj veľa?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -