Ak si chcete zaobstarať kvalitné bezdrôtové slúchadlá za rozumnú cenu, nemusíte si hneď kupovať AirPods. Je síce pravda, že vám budú azda najlepšie spolupracovať s Apple ekosystémom, no na druhej strane sú aj dva až trikrát drahšie, ako ich konkurencia. Tá má navyše aj veľmi slušnú hardvérovú výbavu. Pekným príkladom sú Xiaomi Redmi Buds 5, ktoré teraz kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Xiaomi Redmi Buds 5 ponúkajú kvalitný zvuk, ktorý je doplnený o aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC). To je tu k dispozícii aj vďaka dizajnu, ktorého súčasťou sú štuple do uší. Xiaomi Redmi Buds 5 vám vďaka tomu padnú ako uliate a nebudú vás tlačiť. Okrem iného budete mať k dispozícii funkciu Ambient sound, ktorá v reálnom čase zosilní zvuk z okolia nasnímaný cez mikrofóny a vy budete skvele počuť aj vtedy, keď budete mať slúchadlá v ušiach. Nebude potrebné ich vyberať, ak sa napríklad budete chcieť s niekým porozprávať.

Koľko však Xiaomi Redmi Buds 5 stoja? Aj v tomto smere budete príjemne prekvapení. Zatiaľ čo štandardne sa predávajú s týmito funkciami za 44,99 €, po kliknutí na tento odkaz môžete ešte čo to ušetriť a kúpiť ich len za necelých 35 €. Za slúchadlá s uzatvorenou konštrukciou a moderným dizajnom, ktoré disponujú aj technológiou Bluetooth 5.3 to vlastne ani nie je veľa. Samozrejmosťou je kompatibilita s iOS aj Androidom.

Náročných spotrebiteľov tiež poteší, že vo vnútri sa nachádzajú veľké 12,4 mm meniče, ako aj vcelku solídny akumulátor. Energia v nabíjacom puzdre vydrží až na 30 hodín počúvania hudby a v samotných slúchadlách až 10 hodín na jedno nabitie. Znamená to teda, že Xiaomi Redmi Buds 5 sú vhodné ako do práce, tak aj na dlhé cesty.

Čerešničkou na torte je potom odolnosť voči vode v rámci normy IP54, vďaka ktorej môžete so slúchadlami zmoknúť v daždi, alebo sa môžete spotiť a neobávať sa toho, že sa s nimi niečo stane. Pre bežného človeka ide o absolútne dostačujúci hardvér a čo je dôležitejšie, kúpiť si ho môže po kliknutí na tento odkaz len za 35 €. Vzhľadom na to, že vydrží aj niekoľko rokov je to jednoznačne dobrá investícia. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 kúpite za extrémne výhodnú cenu. Na Slovensku je to predajný hit
Môže ťa zaujímať
- Reklama -