Pokiaľ sa aspoň letmo pohybujete vo svete hodiniek, určite poznáte výrobcu Swatch, ktorý pred niekoľkými rokmi kritizoval budúcnosť inteligentných hodiniek. Doba pokročila a zdá sa, že Swatch nechce zaostávať. Podľa posledných informácií sa aj táto známa firma púšťa do svojich inteligentných hodiniek!

Informácie

Informácie o tom, že švajčiarska hodinárska spoločnosť Swatch predstaví svoje hodinky pochádzajú takpovediac z prvej ruky, keďže o nich informoval sám generálny riaditeľ, ktorý ešte pred dvoma rokmi odsúdil inteligentné hodinky a teda aj Apple Watch k jasnému neúspechu. Dnes po dvoch rokoch však mení názor a jeho firma pracuje na konkurencieschopných inteligentných hodinkách, ktoré nám okrem ukazovania času budú môcť sprostredkovávať platby, takže je tu konkurencia pre Apple Pay.

- Reklama -

Tieto hodinky budú samozrejme po celý čas pripojené k mobilnému internetu aby bolo platby vôbec možné sprostredkovať a mali by priniesť množstvo iných funkcií, ktoré konkurencia ešte nemá. Kompatibliné budú s Androidom a Windows Mobile a na trhu by sa mali objaviť už za tri mesiace. Síce ide o veľmi optimistické číslo, no je možné, že spoločnosť na hodinkách pracuje už dlhšiu dobu a tak skoré objavenie na trhu by nemuselo byť až tak nereálne. O nových informáciach ohľadom inteligentných hodiniek od Swatch budeme samozrejme pravidelne informovať!

Swatch - svetapple.sk
Swatch – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.