Nebudeme si klamať, že bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro, ktoré už podliezli cenovú hranicu 199,00 €, patria medzi najpopulárnejšie príslušenstvo Apple používateľov. Čo však fanúšikovia značky Samsung? Ako uvádza portál PhoneArena, tí majú k dispozícii slúchadla Galaxy Buds Pro za cenu od 103,00 €. Už čoskoro však príde nástupca v podobe Galaxy Buds 2 Pro, ktorý sa teraz odhalil na podrobnom úniku CAD schém. Pozrite sa na to, ako vyzerá vďaka prvým zverejneným záberom.

Zariadenie má podľa zahraničných médií obsahovať viacero moderných technológií, vrátane aktívneho potláčania okolitých hlukov (ANC), ktoré je v tejto triede akýmsi pomyselným štandardom. Slúchadlá Samsung Galaxy Buds 2 Pro však dostanú aj viacero nových čiernych otvorov, ktoré budú slúžiť jednak ako mikrofóny a takisto ako reproduktory pre počúvanie hudby.

CAD rendery slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Zdroj: 91Mobile
CAD rendery slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2 ProCAD rendery slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Zdroj: 91Mobile
CAD rendery slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Zdroj: 91Mobile

Celkový dizajn pripomína viac slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro než Buds 2, ktoré vyšli minulý rok a predstavujú akúsi lacnejšiu alternatívu pre verziu „Pro“. Aby ste si to ľahšie predstavili, je to niečo podobné, ako AirPods Pro vs AirPods 3 od spoločnosti Apple.

Ďalšie technológie a dátum predstavenia 

CAD rendery slúchadiel Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Zdroj: 91Mobile

Vďaka sofistikovaným tvarom ponúknu Buds 2 Pro vysoký štandard vodeodolnosti IPX7, prepracovanú kvalitu zvuku, absolútne čisté hlasové hovory, funkciu pre aktívny posluch okolia a mnoho ďalšieho.

Prečítajte si tiež  Sú vaše AirPods vhodné na výmenný program? To sa dozviete v tomto článku

Pokiaľ vás informácie o tejto novinke aspoň trochu zaujali a chceli by ste dať produktu od spoločnosti Samsung, ktorý môže byť výrazne lacnejší ako jeho konkurent od Apple šancu, počkajte si na ďalšie podujatie Samsung Unpacked, ktoré sa uskutoční už v priebehu augusta. Práve na ňom majú byť nové slúchadlá oficiálne odhalené spolu s cenou.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -