Slováci majú radi veľké televízory a zatiaľ čo kedysi boli drahé a nedostupné, dnes sa dajú získať za mimoriadne priaznivé ceny. Dnes sa pozrieme na 65″ 4K model od spoločnosti Samsung, ktorý nesie kódové označenie „UE65CU7172“ a vzhľadom na to, čo všetko ponúka si trúfame povedať, že vás môže zaujať. Platí to najmä pri pohľade na cenu, ktorá je veľmi priaznivá.

Tento 65″ Samsung Smart TV disponuje samozrejme ostrým obrazom s vysokým 4K rozlíšením (3840 × 2160 pixelov). Celková uhlopriečka meria až 165 cm a televízor podporuje aj HDR10, HDR10+, HLG. Diváci sa tiež môžu tešiť na pestrú paletu farieb pod záštitou technológie PurColor. Výrobca sa hrdí tým, že jeho televízor dokáže perfektne pracovať s dynamickým rozsahom a kontrastom. Diváci si vďaka tomu užijú všetky detaily filmu / seriálu, aj keď sa práve bude odohrávať v temnejších scénach.

Bežná cena tohto televízora štartovala začiatkom roka 2023, keď prišiel na trh, na úrovni 630 €. To za takto veľkú uhlopriečku nie je vôbec veľa. Dobrou správou však je, že dnes tento 65″ Samsung TV dokážete po kliknutí na tento odkaz získať už za 515 €. Za svoje peniaze získate kvalitný produkt, ktorý vám vydrží roky.

Samsung TV 65"
Zdroj: Samsung

Televízor má k dispozícii aj vstavané reproduktory s výkonom 20 W, čo síce nie je žiaden rekordný výkon, no na ozvučenie obývačky alebo spálne štandardnej slovenskej domácnosti to bohato stačí. Samsung sem dokonca pridal aj zvukovú funkciu, ktorá sleduje pohyb, pričom jej cieľom je vytvoriť adekvátny 3D priestorový zážitok. Rovnako je tu aj funkcia adaptívneho zvuku.

A aby toho nebolo málo, táto TV je plne inteligentná. Obsahuje Smart funkcie a tiež rozsiahle možnosti pripojenia, medzi ktorými nechýba Wi-Fi, Bluetooth, USB, ale ani LAN pripojenie. Taktiež je tu operačný systém Tizen, v rámci ktorého na TV môžu bežať aplikácie ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV.

Fanúšikov spoločnosť Apple tiež poteší podpora štandardu AirPlay 2. V rámci neho môžete na televízore bezdrôtovo prehrávať obsah zo svojho iPhonu, iPadu alebo počítača Mac. Ak teda hľadáte slušnú 65″ TV na normálne účely, tento model od Samsungu vám bude perfektne stačiť. Po kliknutí na tento odkaz ho získate za 515 €. Môže to byť aj ideálny darček pod vianočný stromček. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Samsung je najväčší výrobca smartfónov na svete: Apple mu však šliape na päty

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -