Aj keď sa iPhony vo výdrži batérie zlepšili, niekedy sa skrátka stáva, že nemajú dostatok šťavy. Tento problém našťastie dokážu vyriešiť powerbanky, ktoré majú aj niekoľkonásobne väčší akumulátor, než samotný iPhone a zariadenie dobijú relatívne rýchlo. Dnes vám ukážeme jednu, ktorá má obrovskú – až 10 000 mAh kapacitu, podporu pre štandard MagSafe s výkonom 10 W a taktiež podporu pre klasické Qi nabíjanie s výkonom 7,5 W.

Zariadenie vyrába spoločnosť Fixed a je označené ako MagZen. Na nabíjanie powerbanky slúži klasický USB-C konektor a jej celková váha je len 180 gramov. K dispozícii je aj štandardné nabíjanie cez kábel, vďaka ktorému získate maximálny výkon až 20 W. Nemusí teda slúžiť len na nabíjanie Apple zariadení ale aj čohokoľvek iného. No a ak vás zaujíma cena, tá je priam fantastická. Zariadenie zoženiete už za 36,90 € s DPH a dvojročnou zárukou. To sa z nášho pohľadu oplatí.

Powerbanka FiXED MagZen s podporou MagSafe
Zdroj: FiXED

Powerbanka od spoločnosti FiXED má elegantný čierny dizajn a dokonca ponúka aj jednoduchý LED displej, ktorý indikuje percentuálny stav nabitie a ďalšie dôležité informácie. Keďže ide o elektronické zariadenie, v prípade Fixed MagZen nechýba ochrana proti skratu, preťaženiu či prehriatiu a ani certifikácia CE.

Túto powerbanku môžete vziať na výlet, do mesta, na dovolenku alebo napríklad na letný festival. Na všetkých týchto miestach vám bude zaručene verne slúžiť. Pokiaľ vás zaujalo príslušenstvo Fixed MagZen, získať ho môžete kliknutím na tento odkaz. A poponáhľajte sa, aktuálne sa naň vzťahuje ešte aj drobná zľava!

Powerbanka FiXED MagZen s podporou MagSafe
nab

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Crash Bandicoot prichádza na iOS a Android. Stiahnuť si ho môžete úplne zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -