Telekom prichádza s revolúciou v ponuke roamingových služieb pre krajiny mimo Európskej únie. Jeho nová ponuka zahŕňa tri prehľadné balíčky, ktoré pokrývajú až 115 krajín. Všetko je jednoduchšie a transparentnejšie, čo ocení každý cestovateľ. Prečo by sme mali strácať čas komplikovanými tarifami, keď môžeme mať dáta rýchlo a jednoducho?

Nové balíčky sú dostupné pre všetkých zákazníkov (B2B aj B2C) – či už máte paušál, predplatenú kartu alebo SWIPE. Veľkým plusom je, že sa vzťahujú na širokú škálu populárnych destinácií ako: Austrália, Brazília, Čierna Hora, Čína, Egypt, Hongkong, India, Japonsko, Kanada, Maurícius, Mexiko, Nový Zéland, Severné Macedónsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Švajčiarsko, Thajsko, Tunis, Turecko či USA (kompletný zoznam na konci článku).

Cena roamingových balíkov od Telekomu pre viac ako 110 krajín 

  • 1 GB na 7 dní za 5 €
  • 3 GB na 30 dní za 10 €
  • 5 GB na 30 dní za 15 €

Telekom predstavil úvodných 500 MB dát pre paušály 

telekom iphone
Zdroj: Telekom / SvetApple

Obrovským bonusom je, že Telekom myslel aj na tých, ktorí potrebujú okamžitý prístup k dátam po príchode do novej krajiny. Zákazníci s mesačnými paušálmi získajú raz mesačne 500 MB dát zdarma na prvých 24 hodín, čo je skvelá výhoda pre začiatok pobytu.

Hodí sa to napríklad vtedy, keď sa ocitnete na letisku bez internetu a potrebujete použiť navigáciu do hotela, alebo si cez apku privolať Bolt. Dnes navyše viete cez dáta aj telefónovať (Messenger, WhatsApp a podobne).

Telekom uvádza, že týchto 500 MB dát sa vám po prílete aktivuje automaticky a po minutí ich budete môcť opäť využívať v ďalšom zúčtovacom období.

Na cestách sa vám môže hodiť aj cestovné poistenie od Telekomu 

Navyše, pre tých, ktorí si cenia komplexnú ochranu, Telekom ponúka veľmi výhodné cestovné poistenie. Individuálne poistenie stojí 2 € / mesačne a rodinné len 3 € / mesačne. Navyše, ak si zákazník aktivuje Family balík medzi 25.6 až 31.8.2024, bude ho mať na prvý mesiac zadarmo.

Telekom má dokonca ešte jednu akciu a tou je navýšenie krytia liečebných nákladov a rôznych výdavkov až do 200 000 €. Do tejto kategórie spadá aj vyššie krytie za omeškanie / stratu batožiny či zodpovednosti za škodu. To vám zaručí maximálny pokoj na cestách.

Kompletný zoznam krajín, kde platia nové roamingové balíčky 

Afganistan, Albánsko, Aljaška, Alžírsko, Americké Panenské ostrovy, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentína, Arménsko, Aruba, Austrália, Azerbajdžan, Bahamy, Bahrajn, Barbados, Benin, Bermudy, Bielorusko, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Brazília, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Curacao, Čad, Čierna Hora, Čile, Čína, Dominika, Dominikánska republika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Gabon, Galapágy, Ghana, Grenada, Grónsko, Gruzínsko, Guatemala, Guernsey, Guyana, Haiti, Havajské ostrovy, Honduras, Hongkong, India, Indonézia, Irak, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jersey, Jordánsko, Juhoafrická republika, Kambodža, Kanada, Kapverdy, Kórejská republika, Kajmanie ostrovy, Katar, Kazachstan, Keňa, Kirgizská republika, Kolumbia, Kosovo, Kostarika, Kuvajt, Macao, Madagaskar, Malajzia, Malawi, Mali, Maroko, Maurícius, Mauritánia, Mexiko, Mjanmarsko, Moldavsko, Mongolsko, Montserrat, Namíbia, Nigéria, Nikaragua, Nový Zéland, Omán, Ostrov Man, Pakistan, Palestína, Panama, Paraguaj, Peru, Portoriko, Rusko, Saba, Salvádor, Saudská Arábia, Severné Macedónsko, Severný Cyprus, Seychely, Sierra Leone, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Sudán, Svätý Eustach, Svätý Krištof a Nevis, Sv. Lucia, Svätý Martin, Svätý Vincent a Grenadíny, Švajčiarsko, Tanzánia, Tibet, Taiwan, Thajsko, Tunisko, Turecko, Turks a Caicos, Ukrajina, Uruguaj, USA, Uzbekistan, Veľkonočný ostrov, Vietnam.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Veľká banka zavádza na Slovensku okamžité platby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -