Chcete si užiť filmové a seriálové zážitky na veľkej obrazovke v maximálnej možnej kvalite? V tom prípade by ste si mali zaobstarať televízor od LG, ktorý teraz kúpite za fantastickú cenu. Má 139 cm uhlopriečku, vysoké 4K rozlíšenie a hlavne je poháňaný technológiou OLED, ktorá vám zaistí dokonalý obraz.

Televízor s kódovým označením „LG OLED55A23″ ponúka 55“ obrazovku s podporou HDR10 a vďaka OLED panelu, ktorý sa riadi pravidlom čierny pixel = vypnutý pixel, sa môžete tešiť na skutočnú čiernu farbu s neprekonateľnou hĺbkou podobne, ako to dokáže napríklad váš iPhone.

LG do svojho televízora zakomponovalo aj špeciality procesor α7, ktorý sa spolieha na umelú inteligenciu. Táto technológia je schopná vylepšovať zobrazovanie objektov v popredí, čoho výsledkom je mimoriadne realistický obraz.

V čase uvedenia na trh sa tento televízor predával za 1 519 €, čo je poriadne vysoká cenovka. Keďže je však na trhu už rok, jeho cena klesla u väčšiny predajcov pod úroveň 1 000 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca môžete kúpiť už od 799 €, čo je skoro o polovicu menej, než v máji 2022. Ide o autorizovaného predajcu LG.

Má mnoho funkcií vrátane AirPlay 2 či Dolby Atmos

LG 55" OLED Televízor
Zdroj: LG

Súčasťou zariadenia je inteligentný operačný systém s podporou streamovacích služieb a aplikácií Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV či Voyo.

Tento televízor od LG je rovnako ideálny pre fanúšikov Apple zariadení, pretože ponúka podporu pre systém AirPlay 2. Vďaka nemu môžete cez internet prehrávať na jeho obrazovke akýkoľvek obsah z vášho iPhonu, iPadu či Macu. Funguje to úplne jednoducho.

Televízor ponúka aj vstavané reproduktory s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos, čo bude stačiť väčšine majiteľov. Pochopiteľne však zvuk môžete doplniť kvalitným soundbarom od LG, ktorý kúpite po zľave len za 129 €. Rozhodnutie nechávame na vás.

LG 55" OLED Televízor
Zdroj: LG

Azda jedinou nevýhodou je nižšia obnovovacia frekvencia na úrovni 50 / 60 Hz. V tejto cenovej úrovni však ide o absolútne normálnu hodnotu, ktorá vám bude pri bežnom sledovaní filmov alebo seriálov bohato postačovať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Huawei FreeBuds 5i dokážu to čo AirPods Pro za zlomok ceny. Po zľave sú neuveriteľne lacné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -