Moderný televízor s veľkou uhlopriečkou dnes nemusí byť extrémne drahý. Ešte aj teraz nájdete na trhu len minuloročné modely od Samsungu s nádhernou kvalitou obrazu, počítajúcou s miliardou farieb, špičkovým zvukom a skvelou cenovkou. Tento 55″ QLED model kúpite po zľave extrémne výhodne. Bola by to škoda nevyužiť.

Televízor má celkovú uhlopriečku až 55″ (138 cm) a ponúka krásny, čistý a detailný obraz vďaka technológii QLED (Quantum Mini LED). Dvojnásobne ju oceníte pri záberoch, kde je veľa svetla, alebo naopak tmavé scény. Svoje obľúbené filmy a seriály si konečne užijete v tej najvyššej kvalite. 55″ TV od Samsungu má tiež vlastný procesor a ponúka rozlíšenie až 4K či 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Tá sa vám hodí pri hraní hier. Jej hlavnou charakteristikou sú plynulé zábery.

V čase uvedenia na trh sa tento televízor predával za 1 549 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko ponúka viacmenej adekvátna čiastka. Dnes ho ale viete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už 770 €, vďaka čomu na ňom ušetríte v podstate polovicu. Tešiť vás bude aj špičková kompatibilita za pomoci 4x HDMI, 2x USB, Wi-fi či Bluetooth. Zďaleka to, ale nie je všetko.

Samsung TV so špičkovým zvukom 

Samsung Dolby Atmos
Zdroj: Samusng

Tento 55″ Samsung TV totiž podporuje aj technológiu OTS, ktorú by sme mohli charakterizovať, ako zvuk, sledujúci pohyb na obraze. Vďaka tomu budete mať veľký a dynamický zážitok zo sledovania akéhokoľvek obsahu.

Okrem toho televízor podporuje aj Dolby Atmos a vďaka reproduktorom s vrchným vyžarovaním a celkovým výkonom až 60 W teoreticky nepotrebujete ani soundbar. Ten Samsung predáva samostatne a po kliknutí na tento odkaz ho viete získať už od 225 €. Treba si to ale dobre zvážiť. Poslúži len najnáročnejším „audiofilom“.

Vlastný operačný systém s Netflixom či Apple TV

Samsung 65" TV
Zdroj: Samsung

V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na prítomnosť operačného systému Tizen, do ktorého si viete nainštalovať rôzne aplikácie, medzi ktorými je aj Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ alebo apky od vašich operátorov. Dnes už vďaka tomu nepotrebujete ani set-top box. Používateľov Apple platformy poteší aj podpora AirPlay 2. generácie.

Celkovo teda ide o fajn ponuku za špičkovú techniku, ktorá vám vydrží dlhé roky. Ak zháňate nový televízor a potrpíte si na kvalitnom obraze či dobrom zvuku, tento model je pre vás ako stvorený.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  15" MacBook Air kúpite v zľave za super cenu. Slováci si tento model pochvaľujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -