Moderný televízor s veľkou uhlopriečkou dnes nemusí byť extrémne drahý. Ešte aj teraz nájdete na trhu len minuloročné modely od Samsungu s nádhernou kvalitou obrazu, počítajúcou s miliardou farieb, špičkovým zvukom a skvelou cenovkou. Tento 55″ QLED model kúpite po zľave extrémne výhodne. Bola by to škoda nevyužiť.

Televízor má celkovú uhlopriečku až 55″ (138 cm) a ponúka krásny, čistý a detailný obraz vďaka technológii QLED (Quantum Mini LED). Dvojnásobne ju oceníte pri záberoch, kde je veľa svetla, alebo naopak tmavé scény. Svoje obľúbené filmy a seriály si konečne užijete v tej najvyššej kvalite. 55″ TV od Samsungu má tiež vlastný procesor a ponúka rozlíšenie až 4K či 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Tá sa vám hodí pri hraní hier. Jej hlavnou charakteristikou sú plynulé zábery.

V čase uvedenia na trh sa tento televízor predával za 1 549 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko ponúka viacmenej adekvátna čiastka. Dnes ho ale viete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už 770 €, vďaka čomu na ňom ušetríte v podstate polovicu. Tešiť vás bude aj špičková kompatibilita za pomoci 4x HDMI, 2x USB, Wi-fi či Bluetooth. Zďaleka to, ale nie je všetko.

Samsung TV so špičkovým zvukom 

Samsung Dolby Atmos
Zdroj: Samusng

Tento 55″ Samsung TV totiž podporuje aj technológiu OTS, ktorú by sme mohli charakterizovať, ako zvuk, sledujúci pohyb na obraze. Vďaka tomu budete mať veľký a dynamický zážitok zo sledovania akéhokoľvek obsahu.

Okrem toho televízor podporuje aj Dolby Atmos a vďaka reproduktorom s vrchným vyžarovaním a celkovým výkonom až 60 W teoreticky nepotrebujete ani soundbar. Ten Samsung predáva samostatne a po kliknutí na tento odkaz ho viete získať už od 225 €. Treba si to ale dobre zvážiť. Poslúži len najnáročnejším „audiofilom“.

Vlastný operačný systém s Netflixom či Apple TV

Samsung 65" TV
Zdroj: Samsung

V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na prítomnosť operačného systému Tizen, do ktorého si viete nainštalovať rôzne aplikácie, medzi ktorými je aj Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+ alebo apky od vašich operátorov. Dnes už vďaka tomu nepotrebujete ani set-top box. Používateľov Apple platformy poteší aj podpora AirPlay 2. generácie.

Celkovo teda ide o fajn ponuku za špičkovú techniku, ktorá vám vydrží dlhé roky. Ak zháňate nový televízor a potrpíte si na kvalitnom obraze či dobrom zvuku, tento model je pre vás ako stvorený.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra sú za bezkonkurenčnú cenu. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here