Mať doma veľký televízor s uhlopriečkou 65″ (164 cm) už dávno nie je výsadou len bohatých. Dnes na trhu zoženiete pomerne dosť modelov od viacerých výrobcov, ktoré vám ponúknu vysoké 4K rozlíšenie a kvalitné zobrazenie. Vďaka tomu si užijete filmy a seriály na svojich obľúbených streamovacích službách v perfektnej kvalite. Koľko ale stoja? Nemusia byť vôbec drahé. Pekným príkladom je inteligentná TV od TCL, ktorú si dnes predstavíme.

Konkrétne model TCL 65P635 je postavený na operačnom systéme Google TV, ktorý v sebe obsahuje množstvo užitočných funkcií a predinštalovaných apiek. Nájdete tu napríklad Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a veľa ďalších. Televízor má aj HDR10, Dolby Audio a podporu hlasového ovládania.

No a cena? Aj keď si mnohí ľudia myslia, že veľký televízor stojí ďaleko viac, ako tisíc eur, nie je to pravda. Najvyššia cena za TCL 65P635 sa totiž na Slovensku šplhá ku hranici maximálne 720 €. Ak však kliknete na tento odkaz, nájdete aj ponuky, kde ho kúpite už od 464,21 € u dobre hodnotených predajcov. Za podobnú cenu ho má navyše hneď niekoľko e-shopov, takže máte z čoho vyberať.

Z nášho pohľadu aj skúseností je TCL 65P635 skvelá voľba pre stredne náročných spotrebiteľov. Má veľkú uhlopriečku, vysoké rozlíšenie a tiež inteligentné funkcie, ktoré sa vám budú hodiť. Jeho cena štartujúca na hranici 464,21 € je absolútne vynikajúca a pokiaľ hľadáte kvalitný a veľký televízor v cenovej úrovni do 500 €, práve TCL 65P635 je jeden z najlepších kandidátov na nákup.

TCL 65P635
Zdroj: TCL

Spomenúť však musíme aj drobné negatíva, ako napríklad to, že má nižšiu 50 Hz obnovovaciu frekvenciu. Tá je však v tejto cenovej kategórii úplne bežná. Taktiež by ste mohli preferovať o niečo výkonnejšie reproduktory.

Za týmto účelom sa dá ale dodatočne kúpiť pomerne lacný soundbar od TCL, ktorý sa skladá zo samostatného reproduktoru a subwooferu. Výkon takejto sústavy je až 240 W a jej cena štartuje už na hranici 119 €. Za necelých 600 € teda získate vo svojej obývačke špičkový obraz aj zvuk a to sa z nášho pohľadu oplatí.

TCL TS6110
Zdroj: TCL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -