Kedysi bol nákup veľkého televízora poriadnou výzvou, nakoľko produkty s väčšími uhlopriečkami bývali častokrát veľmi drahé. Dnes je, ale doba iná a za pomerne rozumné peniaze môžete mať veľkú 65″ (165,1 cm) TV s mimoriadne kvalitným zobrazením. Jeden takýto model má v ponuke aj spoločnosť TCL a vy ho teraz môžete získať v zľave za mimoriadne výhodnú cenu. Ľutovať to určite nebudete.

65″ televízor TCL s kódovým označením „65C735″ využíva inteligentné funkcie operačného systému Google TV a vynikajúcu technológiu QLED (Quantum Dot), s ktorou si užijete všetok obsah, ktorý budete na televízore sledovať v tej najvyššej možnej kvalite. Výrobca sľubuje, že táto TV vám vďaka OLED poskytne viac ako miliardu farieb a tiež fantastické kontrastné pomery vrátane prvotriedneho podania čiernej. Aby toho nebolo málo, 65“ TV od TCL má 4K rozlíšenie 3840 × 2160 pixelov, ale aj 144 Hz obnovovaciu frekvenciu, čo využijete napríklad pri hraní hier. Obraz bude neuveriteľne plynulý.

Koľko, ale táto TV stojí? Zariadenie sa dostalo na trh pred niečo vyše rokom, pričom počiatočná cena štartovala v tom čase na úrovni cca 1 250 €. Dnes ho však po kliknutí na tento odkaz môžete získať už za 799 €, vďaka čomu ušetríte množstvo peňazí a budete sa tešiť z televízora, ktorý vám verne poslúži ešte niekoľko dlhých rokov.

Kvalitný zvuk a príjemný bonus pre Apple používateľov 

TCL
Zdroj: TCL

Obrovskou výhodou tejto TV je tiež zvuk, ktorý podporuje štandard Dolby Atmos a zastrašuje ho výrobca Onkyo. Drvivá väčšina divákov tak nebude potrebovať žiadne dodatočné reproduktory alebo soundbar na to, aby si užili svoje obľúbené filmy, seriály alebo iné relácie v pohodlí obývačky.

V neposlednom rade musíme spomenúť, že táto 65″ QLED TV od TCL nemá problém ani s technológiou AirPlay 2, ktorú ocenia majitelia zariadení s operačnými systémami iOS, iPadOS alebo macOS. Jednoduchým spôsobom si vďaka tomu budete môcť na svojej telke púšťať akýkoľvek obsah bez nutnosti použitia káblov.

Ak sa vám teda zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 799 €. Z nášho pohľadu je to vzhľadom na to, čo táto 65″ TV od TCL ponúka fantastický deal. Rozhodnutie, ale nechávame tak ako vždy, len na vás

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Extrémne žiadaný iPhone 15 Pro Max má skladom čoraz viac slovenských predajcov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -