Osviežovače vzduchu sa stali v posledných rokoch na Slovensku obrovským hitom a nemali by chýbať v žiadnej domácnosti. Tieto zariadenia môžu mať elegantný dizajn spojený s farebnými LED diódami a za pomoci rôznych aróm rozvoňajú každú miestnosť a zároveň zvlhčia vzduch. Ich najväčšou prednosťou je, že nie sú drahé. Platí to aj pre špeciálny aróma difuzér Vocolinc Smart FLOWERBUD, ktorý kúpite na Slovensku za super cenu.

Toto zariadenie obsahuje nádobku na 300 ml vody, automatické vypínanie v čase, keď mu voda dôjde a zároveň nádherné LED osvetlenie, ktoré podľa výrobcu obsahuje až 16 miliónov farieb. Najväčším benefitom Vocolinc Smart FLOWERBUD je ale to, že ho môžete ovládať aj cez svoj iPhone alebo Android. Ide totiž o inteligentné zariadenie.

- Reklama -

Na všetko slúži bezplatná aplikácia LinkWise, ktorú si môžete stiahnuť v App Store alebo Google Play. Zariadenie je tiež kompatibilné s Apple HomeKit ale aj Amazon Alexa či Google Assistant. V praxi to teda znamená, že svoj difuzér môžete ovládať aj hlasovými povelmi napríklad cez Siri. A to je užitočná funkcia.

Vocolinc Smart FLOWERBUD
Zdroj: Vocolinc

Koľko ale takáto „sranda“ stojí? Na Slovensku sa predávajú obyčajné difuzéry aj za 19,99 €. Ide však o zariadenia, ktoré nemajú žiadne inteligentné funkcie a ich spracovanie pôsobí lacno.

Ak chcete niečo špeciálne, ako Vocolinc Smart FLOWERBUD, napríklad na Alze vás to bude stáť 54,99 €. To vôbec nie je veľa peňazí za takto prepracovaný produkt. Stále ide navyše o pomerne dobrú cenu, pretože toto isté zariadenie predáva aj iStyle a to za 69 €. Rozhodnutie, kde budete nakupovať nechávame samozrejme na vás. Ak si ale chcete byť istí najlepšou cenou na Slovensku, kliknite tu.

Čo dokáže Vocolinc Smart FLOWERBUD

Vocolinc Smart FLOWERBUD
Zdroj: Vocolinc

Toto inteligentné zariadenie osvieži a zvlhčí vzduch v celej miestnosti a pokiaľ použijete aj esenciálny olej, pekne ju rozvonia. Určené je predovšetkým do cca 30 m², no účinné bude aj vo väčších miestnostiach s rozlohou do 40 m².

Zopár technických špecifikácií a video

  • Ultrazvuk vytvára príjemnú chladivú hmlu
  • LED osvetlenie so škálou až 16 miliónov farieb
  • Ovládanie hlasom alebo pomocou aplikácie LinkWise
  • Automatické vypnutie po vyprázdnení zásobníka
  • Objem nádržky 300 ml
  • Až 10 hodín nepretržitej prevádzky
  • Časovač spustenia a vypnutia
  • WiFi – 2,4 GHz
  • Bez obsahu BPA

Pokiaľ si neviete v praxi predstaviť to, ako tento difuzér funguje, pomôcť vám môže video nižšie. Ako môžete vidieť sami, autor ho prostredníctvom HomePodu mini (dostupný od 99,9 €) a hlasového povelu Hey Siri dokáže vypnúť / zapnúť a dokonca aj zmeniť jeho farbu.

Práve úprava farieb patrí medzi najväčšie prednosti Vocolinc Smart FLOWERBUD. LED diódy si dokonca môžete spustiť aj bez toho, aby váš difuzér vytváral príjemnú chladivú hmlu. Je to skrátka premyslené zariadenie, ktoré za cenu 54,99 € navyše ani nie je drahé.

Pokiaľ teda chcete mať vo svojom byte alebo dome aspoň kúsok inteligentnej domácnosti, prípadne si ju plánujete doplniť o šikovný difuzér, Vocolinc Smart FLOWERBUD je pre vás ako stvorený. Pre zobrazenie najvýhodnejších ponúk kliknite sem.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -