Pokiaľ ste si kúpili počítač so základnou pamäťou a teraz potrebujete dodatočné úložisko, prípadne si chcete zálohovať svoje dáta aj na externý disk, máme pre vás riešenie. Kúpiť si môžete fantastické SSD od SanDisk s označením Extreme Portable V2, ktoré vás prekvapí odolnosťou, ale aj veľmi príjemnou cenou. Má samozrejme rôzne vychytávky.

Začať by sme mohli asi tým, koľko toho tento SSD disk vydrží. Výrobca hovorí o tom, že ide o jedno z najspoľahlivejších zariadení vo svojej triede a samozrejme mu nechýba ani poriadna porcia výkonu. Veď rýchlosť sekvenčného zápisu dosahuje až 2 000 MB/s, takže sa naň bleskovo dostanú aj väčšie súbory, ako napríklad 4K videá. Na pripojenie slúži USB-C konektor.

SanDisk Extreme Pro Portable V2 sa v čase uvedenia na trh predával v rámci populárnej 1 TB verzie za ďaleko viac, ako 200 €. Dnes je však situácia iná a tento populárny SSD disk kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 127 €, vďaka čomu na ňom veľmi príjemne ušetríte. Získate pri tom produkt, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť po dobu niekoľkých rokov.

SanDisk SSD
Zdroj: Unsplash / YouTube / 9to5mac / Unsplash / Martin Katler (úprava redakcie)

Zaujímavé je na tomto SSD disku aj to, že ho výrobca vybavil krytím IP55, vďaka čomu prežije aj kontakt s vodou. Samozrejme, na silu to nikomu neodporúčame testovať, no ak náhodou dôjde ku nehode, ešte stále to neznamená, že príde o všetky svoje dáta.

A ak by vám náhodou 1 TB verzia nestačila a chceli by ste väčšie množstvo pamäte, o čosi viac sa oplatí model s 2 TB pamäťou, ktorý má rovnaký základný hardvér, no výrobca doň vložil viac úložiska. V čase uvedenia na trh jeho cena prekračovala čiastku 400 €, no dnes je opäť situácia celkom iná. Po kliknutí na tento odkaz kúpite SSD disk už za 199,8 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Jedna z najlepších klávesníc Logitech MX Keys sa teraz predáva za super cenu. Ušetrite desiatky eur a zamilujte si písanie na počítači
Môže ťa zaujímať
- Reklama -