Výrobcovia televízorov sa pokúšajú svojim používateľom sprostredkovať špičkový obraz a taktiež kvalitný zvuk. Nebudeme si však klamať, že sa poväčšine nechytajú na soundbary alebo domáce kiná, ktoré si môžete zaobstarať, ako dodatočné príslušenstvo. Dnes vám predstavíme nádherný soundbar LG Eclair s elegantným dizajnom a perfektným zvukom, ktorý dopĺňa subwoofer. Na jeho nákupe ušetríte množstvo peňazí.

Zariadenie s kódovým označením „LG QP5W“ je vybavené špičkovými reproduktormi, ktoré vám poskytnú optimálny zážitok pri sledovaní filmov alebo seriálov. Rovnako je jeho súčasťou aj dodatočný bezdrôtový subwoofer, ktorý celý zvuk obohatí o výrazné a čisté basy. Vďaka tomu sa budete vo svojej obývačke cítiť ako v kine. Celkový výkon zostavy je až 320 W.

Čo sa týka ceny luxusného soundbaru LG Eclair, bežne sa predáva za cca 400 €, čo zhruba zodpovedá jeho kvalite a tiež elegantnému dizajnu. Pokiaľ však kliknete na tento odkaz, zariadenie môžete získať už od 259 €, vďaka čomu na jeho nákupe krásne ušetríte. Konečne získate reproduktory, ktoré nie len, že hrajú, ale aj vyzerajú úplne fantasticky na akomkoľvek mieste, kde ich umiestnite.

LG Soundbar Eclair
Zdroj: LG

LG Eclair nemá problém ani s priestorovým zvukom Dolby Atmos a dokonca obsahuje USB port, vďaka ktorému na ňom môžete prehrávať hudbu nezávisle od svojho televízora alebo mobilného zariadenia. Samozrejme sa v ňom nachádza aj Bluetooth či štandard HDMI ARC.

A pokiaľ by sa vám nepáčilo elegantné biele prevedenie, soundbar môžete samozrejme získať aj v čiernej farbe. Rovnako sa bežne predáva za cca 400 €, no po kliknutí na tento odkaz ho získate za 299 €. Ktorý sa vám páči viac? Dajte nám vedieť do komentára.

LG Soundbar Eclair
Zdroj: LG

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iMac s 24" displejom kúpite teraz rekordne lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -