Spoločnosť Xiaomi nevyrába iba smartfóny či inteligentné náramky, ale aj kopec iných produktov, medzi ktorými nechýba 30″ zakrivená obrazovka s moderným dizajnom, kvalitným zobrazením a po zľave aj nízkou cenou. Pokiaľ hľadáte nový monitor, výberom tohto kúsku neurobíte krok vedľa.

Jeho celý názov je Xiaomi Curved Gaming Monitor a ponúka pomer strán 21:9 spolu s 200 Hz obnovovacou frekvenciou, ktorá sa hodí pri hraní hier. Zabezpečí vám to mimoriadne plynulé zobrazenie pri všetkých podporovaných tituloch. Tento monitor by mal vďaka svojmu jemnému zakriveniu pôsobiť pre ľudské oko prirodzenejšie a poteší tiež vysoké rozlíšenie 2560 x 1080 pixelov. Koľko však stojí?

Odpoveď je jednoduchá. 30″ Xiaomi Curved Gaming Monitor sa na Slovensku oficiálne predáva za pomerne mastných 499 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však kúpite už za 254 €, čo je v podstate polovičná čiastka. A za tieto peniaze sa takto naložené príslušenstvo do vašej pracovne alebo izby určite oplatí.

30″ Xiaomi Curved Gaming Monitor ponúka aj ďalšie výhody 

Zdroj: Xiaomi

30″ Xiaomi Curved Gaming Monitor sa môže pochváliť aj podporou technológie AMD FreeSync, ktorú budete schopní využívať najmä pri hrách. Poteší tiež zobrazenie obsahu s 99 % RGB pokrytím. Čo sa týka zobrazenia, tešiť sa môžete na prítomnosť až 16,7 milióna farieb.

Kontrastný pomer potom dosahuje veľmi slušných 3000:1 a certifikát TÜV Rheinland zabezpečuje, že ak sa budete pozerať do tohto monitora dlhšiu dobu, budete mať istotu, že 30″ Xiaomi Curved Gaming Monitor je maximálne šetrný pre vaše oči. Produkuje totiž relatívne málo modrého svetla.

Za zmienku tiež stojí prítomnosť stojanu, vďaka ktorému je možné regulovať náklon obrazovky a benefitom je tiež konektivita, ktorá počíta s nabíjacím portom, 2x HDMI portom a 1x DisplayPortom. Ak vás teda monitor od Xiaomi zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho získate za najlepšie ceny na Slovensku.

Nie, nie je to to najlepšie zariadenie svojho druhu, no určite sa za svoje technológie nemôže hanbiť. Práve naopak. 30″ Xiaomi Curved Gaming Monitor je ideálom v pomere cena / výkon / protihodnota.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Inteligentný vysávač Xiaomi je opäť v zľave. Kúpite ho za fantastickú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -