Americká automobilka Tesla, ktorá je mnohými označovaná za pioniera v oblasti elektromobilov a udržateľnej energie nedávno zverejnila niekoľko zaujímavých pracovných ponúk vo svojom novom servisnom stredisku v meste St. Pöltene. To sa nachádza približne 60 kilometrov od centra Viedne.

Pracovná ponuka je určená pre tých záujemcov, ktorí sa chcú podieľať na budovaní automobilky a prispieť k globálnemu prechodu na udržateľné energetické riešenia. Ako informuje portál Topspeed.sk, Tesla hľadá servisného manažéra, ktorý by viedol tím a podieľal sa na vytváraní efektívnych procesov so zameraním na zákazníka.

To, čo vás zaujme azda najviac je však v tomto prípade plat. Ten je pre bežného Slováka skutočne nadštandardný. Tesla ponúka 5 700 € / mesačne v Rakúsku, kde je bežné, že pracovníci dostávajú až štrnásť platov v priebehu jedného roka.

Ich súčasťou je totiž bonus pred letom aj Vianocami, vďaka čomu môže predstavovať ročný príjem na tejto pozícii približne 80 000 €!

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Tesla hľadá v Rakúsku aj ďalšie pracovné pozície 

Zdroj: Bing AI / úprava redakcie

Aby toho nebolo málo, okrem mesta St. Pölten plánuje Tesla rozšíriť svoje služby aj v ďalších častiach Rakúska, konkrétne vo Vorarlbersku, ktorý sa už nachádza v blízkosti švajčiarskych hraníc.

Automobilka tiež naberá nových automechanikov s dostatočnými skúsenosťami, ktorí by jej vedeli pomôcť na prevádzke priamo vo Viedni. Mesačný plat v tomto prípade predstavuje 2 700 € / mesačne, čo je zhruba 38 000 € ročne.

Čo sa potom týka podmienok, Tesla vyžaduje dvojročné odborné skúsenosti v servisovaní a opravách v automobilovom, leteckom alebo námornom priemysle, ale aj príslušnú technickú kvalifikáciu a osvedčenie na vykonávanie opráv vozidiel v Rakúsku. Viac informácií nájdete na tomto webe.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Z iPhonu herná konzola? Môže byť!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -