Pokiaľ máte radi zaujímavé rebríčky, dnes vám ukážeme jeden, o ktorý sa postarala online marketingová agentúra Visibility. Mikuláš Prokop tu od roku 2016 zostavuje pravidelnú výberovku, ktorá zahŕňa tie najbizarnejšie veci, ktoré vyhľadávali ľudia na Slovensku v uplynulých 12 mesiacoch.

Rok 2020 bol taktiež bohatý na niekoľko „perličiek“, ktoré stoja za to. Ako môžete vidieť sami, v zozname sa objavili zvláštne otázky, typu: „Môže sa jesť mŕtvy kapor?“, „Ako oklamať automat na sladkosti?“ či „Ako zabiť človek bez stôp?“.

Lockdown bol pochopiteľne ťažký pre každého z nás a tak sa niektorým vyhľadávacím dotazom nemôžeme čudovať. Na strane druhej, nad väčšinou z nich len ticho krútime hlavou.

Pozrite si celú infografiku nižšie a do komentára nám napíšte, ktorý zo štrnástich bodov sa vám zapáčil najviac. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Toto je 14 najdivnejších vecí, ktoré Slováci vyhľadávali na Google v roku 2020
Zdroj: Visibility
Prečítajte si tiež  Pixel Watch pôjdu po stopách Apple Watch. Ponúknu celú sadu módnych vymeniteľných remienkov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJvisibility
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.