Legenda pod menom Sam Sung, ktorý dlhodobo pracoval v Jablkovej spoločnosti, sa prednedávnom rozhodol, že podporí dobrú vec a svoje tričko s vizitkou vydražil za 2 653 $, čím podporil dobrú vec!

2 653 $ za vizitku s tričkom?

Áno, čítate správne, obyčajná vizitka s tričkom bola vydražená za 2 653 $. Tričko a vizitka totiž patrila legendárnemu zamestnancovi Applu, ktorého meno znelo Sam Sung, a po dražbe poputovali všetky peniaze na dobrú vec.

sam_sung_apple
Sam Sung – svetapple.sk

„Bolo to úžasné  pracovať v Apple a odporúčam to každému. Dúfam, že moja stará vizitka poputuje k nadšencovi Apple so zmyslom pre vtip a samozrejme, túžbou získať nejaké peniaze pre dobrú vec

Toto Sam Sung uvideol v popise, ktorý slúžil pre aukciu. Všetky peniaze, ktoré boli pomocou aukcie získané, poputujú na neziskovú organizáciu „Wish Foundation“, vďaka ktorej sa plnia ďeťom, trpiacim ťažkými chorobami ich sny. Najväčšia ponuka padla na 2 653 $ a všetky peniaze poputujú na konto nadácie.

stiahnuť
Legendárna Sam Sungová vizitka – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.