Aplikácia Waze, ktorú vlastní spoločnosť Google, získala nedávno podporu pre integráciu hudobnej streamovacej služby Apple Music. Pokiaľ teda túto komunitnú GPS často používate pri šoférovaní a zároveň si púšťate svojich obľúbených interpretov a skladby na pozadí, nové vylepšenie sa vám bude hodiť.

Apple Music sa v aplikácii Waze začal objavovať už v priebehu mája 2022, no niektorým používateľom mohlo byť toto vylepšenie sprístupnené neskôr. Na to, aby ste mohli novinku využívať, musíte mať samozrejme aktívne predplatné Apple Music.

So samotným vylepšením môžete používateľ ovládať hudbu prostredníctvom vstavaných tlačidiel v aplikácii Waze, čo je jednak jednoduchšie a rovnako aj bezpečnejšie. Takisto sa tu objavuje aj šikovná funkcia Zobraziť zoznam, ktoré vám umožní vybrať nadchádzajúce skladby alebo albumy. Celé je to teda šikovné a premyslené.

Prečítajte si tiež  Toto sú 4 novinky, ktoré dostal CarPlay s príchodom iOS 16

Prečo používať Waze? 

Waze
Zdroj: Apple

Pre tých, ktorí nevedia, aplikácia Waze je populárna najmä vďaka tomu, že pracuje s komunitou. Ľudia do jej systému nahrávajú aktuálne informácie o dianí na cestách, vďaka čomu majú ďalší používatelia perfektný prehľad o dopravných hliadkach, nehodách, kolónach či čase, za ktorý sa dostanú z bodu A do bodu B.

Pokiaľ ste teda Waze za volantom nikdy nevyskúšali, určite by ste to mali zmeniť. Z vlastných skúseností môžeme potvrdiť, že ide o jednu z najlepších navigačných apiek na trhu. Navyše je úplne zadarmo a stiahnete ju tu.

Návod: Ako používať Waze a Apple Music? 

  • Nainštalujte si poslednú aktualizáciu aplikácie Waze a otvorte ju na svojom iPhone.
  • V pravom hornom rohu uvidíte ikonu prehrávania.
  • Z ponuky, ktorá sa vám zroluje zhora, vyberte Apple Music.
  • Povoľte prístup aplikácie Waze k Apple Music.
  • Hotovo. Prehrávanie hudby počas šoférovania nebolo nikdy jednoduchšie.
Zdroj: SvetApple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -