Aplikácia Waze, ktorú vlastní spoločnosť Google, získala nedávno podporu pre integráciu hudobnej streamovacej služby Apple Music. Pokiaľ teda túto komunitnú GPS často používate pri šoférovaní a zároveň si púšťate svojich obľúbených interpretov a skladby na pozadí, nové vylepšenie sa vám bude hodiť.

Apple Music sa v aplikácii Waze začal objavovať už v priebehu mája 2022, no niektorým používateľom mohlo byť toto vylepšenie sprístupnené neskôr. Na to, aby ste mohli novinku využívať, musíte mať samozrejme aktívne predplatné Apple Music.

- Reklama -

So samotným vylepšením môžete používateľ ovládať hudbu prostredníctvom vstavaných tlačidiel v aplikácii Waze, čo je jednak jednoduchšie a rovnako aj bezpečnejšie. Takisto sa tu objavuje aj šikovná funkcia Zobraziť zoznam, ktoré vám umožní vybrať nadchádzajúce skladby alebo albumy. Celé je to teda šikovné a premyslené.

Prečítajte si tiež  Toto sú 4 novinky, ktoré dostal CarPlay s príchodom iOS 16

Prečo používať Waze? 

Waze
Zdroj: Apple

Pre tých, ktorí nevedia, aplikácia Waze je populárna najmä vďaka tomu, že pracuje s komunitou. Ľudia do jej systému nahrávajú aktuálne informácie o dianí na cestách, vďaka čomu majú ďalší používatelia perfektný prehľad o dopravných hliadkach, nehodách, kolónach či čase, za ktorý sa dostanú z bodu A do bodu B.

Pokiaľ ste teda Waze za volantom nikdy nevyskúšali, určite by ste to mali zmeniť. Z vlastných skúseností môžeme potvrdiť, že ide o jednu z najlepších navigačných apiek na trhu. Navyše je úplne zadarmo a stiahnete ju tu.

Návod: Ako používať Waze a Apple Music? 

  • Nainštalujte si poslednú aktualizáciu aplikácie Waze a otvorte ju na svojom iPhone.
  • V pravom hornom rohu uvidíte ikonu prehrávania.
  • Z ponuky, ktorá sa vám zroluje zhora, vyberte Apple Music.
  • Povoľte prístup aplikácie Waze k Apple Music.
  • Hotovo. Prehrávanie hudby počas šoférovania nebolo nikdy jednoduchšie.
Zdroj: SvetApple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -