Emoji ikony používa v dnešnej dobe takmer každý kto potrebuje oživiť nudnú konverzáciu nejakým tým symbolom. Áno, dávnejšie by sme to nepotrebovali, no v poslednej dobe sa vyjadrovanie našich emócií cez internet darí najmä vďaka týmto Emoji ikonám. Čo s tým však má spoločné umenie? No, istý Raper, ktorý si hovorí Yung Jake si povedal, že z týchto ikoniek sa dajú vytvárať pomerne zaujímavé portréty známych osobností a tak sa pustil do ich tvorby!

Portréty

Umenie v modernom svete sa dá ponímať naozaj rôzne. Kým niekto považuje za umenie len to, čo je nakreslené pomocou ceruzky alebo farby na plátne, iný sa pozerajú na svoj iPhone ako na dokonalo nadizajnovaný stroj. Rovnako dokážu pochváliť aj pekné prostredie iOS a Emoji ikony, ktoré sa v ňom po zapnutí nachádzajú. Medzi takých patrí pravdepodobne aj raper Yung Jake, ktorý vytvoril pomocou týchto ikoniek prekrásne portréty známych osobností. Áno, tento druh umenia sa nemusí páčiť každému, no každý musí uznať, že sa mu ich výzor pomocou ikoniek podarilo stvárniť naozaj dokonalo no nie?

Viac fotografií nájdete na Instagrame!

pls tag her and ur friend

Fotka zveřejněná uživatelem @yungjake,

rip A$AP Yams

Fotka zveřejněná uživatelem @yungjake,

Prečítajte si tiež  Nové Emoji: Na tieto ikony sa môžete tešiť v iOS 15. Niektoré sú poriadne kontroverzné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.