Sony pre svoju hernú konzolu ponúka niekoľko exkluzívnych titulov, medzi ktoré jednoznačne patrí aj Uncharted. Táto hra si vyslúžila naozaj nevídaný úspech a dnes sa môžme tešiť z hrania jej tretieho dielu, ktorý však už čoskoro dostane pokračovanie! Toto pokračovanie výjde niekedy počas budúceho roka exkluzívne pre Playstation 4 a my vám z neho už dnes prinášame 15 minútový Gameplay!

Uncharted 4: A Thief’s End

Takýto názov bude niesť čoskoro už štvrtý diel hernej série Uncharted. V novinke bude v hlavnej úlohe opäť Nathan Drake, ktorý sa približne rok po udalostiach z tretieho dielu pustí spolu s vami do ďalšieho dobrodružstva. V hre sa už na prvý pohľad z 15 minútového GamePlay videa dočkáme naozaj prepracovanej grafiky, či ovládania samotnej postavy. Na videu hra vyzerá naozaj super a my sa už nevieme dočkať na jej vydanie. Hra by mala byť dostupná exkluzívne len pre PS4, čím chce pravdepodobne Sony nabádať ku kúpe tejto konzoly. Presný dátum vydania zatiaľ nevieme, no šušká sa, že by to mohlo byť už v prvej polovici 2015. Každopádne, nechajme sa prekvapiť, čo nám to Sony opäť nadelí! 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.