Ruská invázia na územie Ukrajiny sa dotýka takpovediac všetkých foriem priemyslu, kde po novom nechýba ani ten filmový. Reprezentanti najúspešnejších filmových štúdií sa postavili proti tomuto jednaniu a v Rusku zamedzili distribúcii filmov zo svojej produkcie. Jedná sa o Disney, Sony a Warner Bros.

Prečítajte si tiež  Elon Musk pomáha Ukrajine. Na jej územie odoslal zásielku terminálov Starlink

Okrem Disneyoviek a noviniek od Sony sa ruskí vyznavači filmov nedočkajú ani nového Batmana z produkcie Warner Bros, ktorý práve v týchto dňoch zažíva svoju premiéru. Samozrejme, zamedzenie filmov je ako forma „sankcie“určite zanedbateľnou aktivitou, no týmto spôsobom chcú aj členovia filmovej obce vyjadriť nesúhlas s počínaním Ruskej federácie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -