Každý, kto chodí do práce, pravdepodobne vie, aké to je, keď sa môžte na pár minút odreagovať od svojich povinností a zahrať si nejakú jednoduchú hru na mobile či tablete. Robia to mnohí z nás, no žiaľ aj politici, ktorí by sa mali svoju prácu  plne sústrediť. Žiaľ, nie vždy sa tak deje a občas aj oni podľahnú svojmu iPadu! 

Hranie Candy Crush Saga v práci

Posledný „trapas“ sa stal vo Veľkej Británii, kde sa istej politickej debaty zúčastnil aj člen konzervatívnej strany Nigel Mills. Ten si neuvedomil, že sa okolo neho nachádza množstvo objektívov a zapol si svoju obľúbenú hru. Samozrejme, že aféra na seba nenechala dlho čakať. Samotný politik potvrdil, že si neuvedomil prítomnosť médií, a že si počas politickej debaty na pár minút zahral jednu či dve hry.

- Reklama -
Candy Crush Saga je veľmi "náviková" hra - svetapple.sk
Candy Crush Saga je veľmi „návyková“ hra – svetapple.sk

Dobrá reklama

Samotný CEO spoločnosti CCS sa netajil tým, že po vydaní hry bola jeho spoločnosť v strate. Tento stav pretrvával zrejme až doteraz, britský politik však vytvoril skvelú reklamu celej hre. Objavil sa totiž na titulnej stránke niekoľkých miestnych novín a katalógov, rovnako ako na technologických weboch po celom svete. Dnes môžme teda s veľkou pravdepodobnosťou očakávať, že autori samotnej hry už nie sú v strate!

Politik na obálke novín - svetapple.sk
Politik na obálke novín – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.