Slovenská polícia na svojom Facebooku upozorňuje na zlodeja, ktorý počas bieleho dňa v nákupnom centre na Einsteinovej ulici (Aupark) ukradol veľké písmen „N“, ktoré je logom streamovacej služby Netflix.

Páchateľ konal s absolútnym pokojom a keď sa ku logu dostal, pokojne si s nim dokráčal von z Auparku.

Ťažko však povedať, čo si zlodej myslel, keďže všetko zachytili kamery hneď z niekoľkých uhlov. Muž, ktorý mal zhruba 175 centimetrov a vek 15 – 18 rokov krátko po 15:00 hodine jednoducho vkročil do predajne mobilného operátora, ukradol veľké červené písmeno v hodnote takmer 600 € a odišiel preč.

V prípade, ktorý momentálne vyšetrujú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V navyše nebol páchateľ sám.

Okrem muža, ktorý mal oblečenú bledú bundu s kapucňou, tmavé dlhé nohavice, tenisky čierno bielej farby logo Netflixu z Auparku vynášala aj druhá osoba ženského pohlavia plnoštíhlej postavy, ktorá mala oblečenú čiernu mikinu, dlhé čierne nohavice, na chrbte mala čierny ruksak a na nohách bledé tenisky.

Polícia zverejnila z celej lúpeže aj video, na ktorom je vidieť, že hoci mladík konal rýchlo, akonáhle mal obrovské logo v ruke, pokojne si s ním odkráčal preč z nákupného centra.

Polícia teraz žiada verejnosť o akékoľvek informácie o totožnosti osôb, ktoré sa vyskytujú na videu. Pokiaľ viete, kde by sa mohli pohybovať alebo kde sa nachádza ich pobyt, informujte políciu na telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo prostredníctvom súkromnej správy na FB polície.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Disney+ bude extrémne zdražovať. Do služby zamieria aj reklamy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -