Ak hľadáte kvalitný bezdrôtový reproduktor s dobrou výdržou batérie a vysokou odolnosťou, produkty od spoločnosti JBL sú ideálnou voľbou. Tieto zariadenia už samé o sebe nie sú veľmi drahé a pokiaľ hľadáte zlatú strednú cestu medzi cenou a technológiami, dnes vám ukážeme dvoch adeptov na nákup.

V podstate ide o takmer identické reproduktory zo série Flip, pričom jeden je novší a druhý zase starší. Nech už si ale vyberiete ktorýkoľvek model, ani s jedným neurobíte krok vedľa.

JBL Flip 5 je starší ale o čosi lacnejší

JBL Flip 5
Zdroj: JBL

Začnime lacnejším reproduktorom JBL Flip 5, ktorý je na trhu už nejaký ten piatok. Zariadenie má pomerne minimalistické rozmery a váhu na úrovni len pol kila, vďaka čomu ho môžeme označiť za veľmi kompaktné. Výrobca sa tu postaral o veľmi kvalitný zvuk, ktorému neuškodí ani trochu vody, keďže toto zariadenie je vodeodolné vďaka norme IPX7.

Výdrž batérie sa samozrejme líši v závislosti od používania, no výrobca sľubuje, že to môže byť až 12 hodín na jedno nabitie. To je slušná hodnota. Čo sa potom týka ceny, tá sa ešte donedávna pohybovala na úrovni 109 €. Keďže ale prišiel o čosi modernejší nástupca, JBL Flip 5 nájdete po kliknutí na tento odkaz za cenu od 85,9 €. Jeho nákup sa preto veľmi oplatí.

JBL Flip 6 za drobný príplatok určite stojí. Ponúkne vám toho viac

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

Ak však hľadáte niečo lepšie a nevadí vám trochu priplatiť, ideálnou voľbou bude nástupca s označením JBL Flip 6. Tento reproduktor je po vizuálnej stránke veľmi podobný ako JBL Flip 5 no zákazníkovi ponúka vyššiu kvalitu prehrávania skladieb a taktiež silnejší zvuk. Medzi jeho veľké prednosti patrí rozšírená vodeodolnosť vďaka štandardu IP67, čo znamená, že JBL Flip 6 je aj prachotesný.

Rovnako tak je veľkým benefitom aj prítomnosť modernejšieho Bluetooth 5.1 pripojenia, zatiaľ čo v staršej verzii sa nachádza „len“ Bluetooth 4.2. No cena? Ako sme už avizovali, tá je v tomto prípade o niečo vyššia. Zariadenie sa bežne predáva za 139 € no po kliknutí na tento odkaz nájdete najvýhodnejšiu ponuku na Slovensku už od 103,8 €.

Rozhodnutie, ktorý reproduktor si napokon vyberiete nechávame tak ako vždy na vás. Obe zariadenia sú teraz vo výhodných zľavách no nevieme vám garantovať, dokedy potrvajú.

Ak by sme si ale mali vybrať my, určite by sme si radšej priplatili tých 20 – 30 € za modernejší JBL Flip 6. Predsa len ide o zariadenie, ktoré by malo fungovať roky. A keďže ho na Slovensku kúpite od cca 104 €, za nás je to ideálna voľba.

Prečítajte si tiež  Zľava na iPhone 14 Pro Max: Ušetrite stovky eur a nechajte sa uniesť jeho výkonom a dizajnom

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -