Kvalitný obraz nestačí. Pokiaľ nemáte vo svojej obývačke aj prvotriedne audio, pri sledovaní filmov a seriálov prichádzate o polovicu pôžitku. Našťastie to dokáže vyriešiť soundbar s prvotriednym priestorovým zvukom. Spoločnosť JBL má jeden takýto produkt v ponuke a čo najlepšie, jeho cena teraz výrazne klesla.

Konkrétne ide o JBL Bar 5.0 MultiBeam, ktorý sa bežne predával za 369,9 €. Toto však už dnes neplatí a hneď niekoľko autorizovaných predajcov ho má až s 30 % zľavou. Po kliknutí na tento odkaz kúpite zariadenie za 259 € vďaka čomu ušetríte krásnych, viac ako 110 €. JBL Bar 5.0 MultiBeam je veľmi efektívny produkt, s ktorým dosiahnete prvotriedny zvuk a vynikajúce basy aj bez nutnosti vlastnenia samostatného subwoofera.

- Reklama -

Vďaka prítomnosti Dolby Atmos® sa JBL Bar 5.0 MultiBeam postará o dokonalý priestorový zážitok. Vždy keď budete sledovať TV alebo film či seriál na svojej obľúbenej streamovacej službe nadobudnete pocit, že sa práve nachádzate v centre diania.

Čo sa týka funkcií, JBL Bar 5.0 MultiBeam obsahuje napríklad Chromecast built-in™, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM) vďaka čomu na ňom môžete streamovať hudbu z rôznych zdrojov. Nemusíte ho teda nutne využívať len v rámci TV. Hudbu si ľahko pustíte aj cez svoj iPhone. Toto všetko získate už od vyššie spomenutých 259 €.

Soundbar JBL Bar 5.0 MultiBeamZabúdať pri tom nemôžeme ani na technológiu HDMI eARC, ktorá umožňuje prenos zvuku vyššej kvality priamo z televízora. JBL Bar 5.0 MultiBeam si sa tiež dokáže sám nakalibrovať a nastaviť a ak si kúpite viac kusov, zariadenie sa dokáže zosynchronizovať, vďaka čomu si užijete dokonalý zvuk v celej svojej domácnosti.

Pokiaľ vás teda JBL Bar 5.0 MultiBeam zaujal, toto zariadenie kúpite za najlepšie ceny na Slovensku u týchto predajcov. Pozrite si ponuky a napíšte nám do komentára, či vás špičkový soundbar od JBL zaujal.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -