Ak sa tešíte na veľké novinky, vývojári sa zamerali predovšetkým na prepracovanú ponuku Štart, hlavný panel, widgety a ikony. Používateľské prostredie je v prípade Windows 11 veľmi podobné, ako na Windows 10 a tak má zmysel porozmýšľať aj nad stále aktuálnou verziou.

Okrem iného je tu ešte jeden dôvod, a to dôkazy naznačujúce prítomnosť možnosti prechodu z Windows 10 na Windows 11 úplne zadarmo. Ak teda budete mať platnú licenciu, update zrejme získate podobne jednoducho, ako pri operačnom systéme macOS.

- Reklama -

No a tu do hry vstupuje internetový predajca Godeal24, ktorý vám ponúka bezpečnú a ekonomickú cestu, ako dať vášmu novému či starému počítaču originálny a výkonný softvér, pre dosiahnutie špičkovej stability, rýchlosti a hlavne prílevu čerstvých aktualizácií.

45 % zľava na všetky systémy Windows 10 s kódom: EBS45

Začnime najvýhodnejšou ponukou, pri ktorej ušetríte s našim exkluzívnym kódom: EBS45 až 45 % z ceny nákupu softvéru. Windows 10 tak môžete získať od 8,14 € a v prípade, že si so svojim kamošom zaobstaráte 2 licencie v jednom, vyjde vás to iba 6,67 € za kus. Tak lacné to ešte nikdy nebolo! 

60 % zľava na všetky balíčky MS Office Suites s kódom: EBS60

Pre čo najefektívnejšiu prácu potrebujete aj efektívne programy. S balíčkom MS Office Suitres to dosiahnete ľavou zadnou. Vďaka našej zľave 62 % s kódom: EBS60, ktorú vám prinášame v spolupráci s GoDeal24 ku príležitosti dňu otcov to bude mimoriadne lacné. 

Na záver tu máme niekoľko bonusových programov aj pre iné platformy, s ktorými si uľahčíte prácu ale aj štúdium na vysokej, strednej či základnej škole. Zľavy sa pri uvedení kupónu EBS60 môžu vyšplhať až na úroveň 90 %! 

Nákup na GoDeal24.com

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -