Spoločnosť Withings predstavila svoje nové hodinky z označením Activité Pop. Nejde o klasické inteligentné hodinky, ako napríklad Apple Watch, no určite zaujmú mnohými funkciami, dizajnom, výdržou batérie či samotnou cenou! 

Withings Activité Pop

Spoločnosť Withings predstavila úplne nové hodinky, ktoré sú vlastne nástupcom modelu Activité. Novinka nie je nijako prevratná a oproti predošlej generácií ani neprináša množstvo nových funkcií, tak prečo o nich píšeme? No, predovšetkým treba spomenúť fakt, že staré hodinky stáli 450$ a cena tých nových je len 150$ a to všetko aj napriek tomu, že ponúkajú naozaj elegantný dizajn, ktorý sa zapáči takmer každému, no a všetky funkcie, ktoré ponúkali aj staré hodinky. Ďalšou zaujímavosťou je aj fakt, že batéria v hodinkách vydrží až 8 mesiacov, čo je pre porovnanie s Apple Watch či inou konkurenciou až o 8 mesiacov viac. Treba spomenúť aj fakt, že hodinky nemajú displej a ponúkajú len množstvo senzorov, ktoré sledujú vašu aktivitu. Pripomínajú tak skôr inteligentný náramok. Sú to však hodinky! Na ich prednej strane nájdeme klasický ručičkový ciferník. Výrobca pridal do tohto zariadenia aj možnosť sledovania spánku s tým, že vás hodinky zobudia silným, no nie hlučným vibrovaním a tak vstanete len vy a nie ďalší ľudia okolo vás, ako v prípade, keď máte zapnutý budík. Podľa nás sú hodinky naozaj pekné a páči sa nám ich elegantný, jednoduchý dizajn. Navyše sú pne kompatibilné s aplikáciou Health!

- Reklama -
Withings Activité Pop-svetapple.skWithings Activité Pop-svetapple.sk
Withings Activité Pop-svetapple.sk
Withings Activité Pop-svetapple.sk
Withings Activité Pop-svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.