Keď spoločnosť Microsoft predstavila Xbox Series X, na internete sa okamžite začali objavovať vtipy o tom, že dizajn hernej konzoly pripomína chladničku. Netrvalo dlho a šikovní marketéri a dizajnéri využili túto nevýhodu vo svoj vlastný prospech. Na trh uviedli skutočnú Xbox chladničku, ktorá je ako stvorená pre hráčov. Navyše ani nie je drahá.

Toto zariadenie verne kopíruje dizajn Xboxu s tým, že je o zhruba 50 % väčšie a zmestíte doň približne 10 plechoviek. Rovnako tak ponúka podsvietenie loga Xbox či vrchnej časti a dva prevádzkové režimy. No a cena? Tá oficiálne štartuje na sume 129 €. Po kliknutí na tento odkaz ale objavíte aj ponuku, kde chladničku kúpite už za 81,9 €. Na nákupe teda ušetríte minimálne 36 %, respektíve 48 € a do svojho „hráčskeho kútika“ môžete pridať nádherný doplnok, ktorý je aj funkčný.

- Reklama -

Chladnička nemá kompresory ale spolieha sa na vstavané ventilátory. Tie podľa výrobcu dokážu ochladiť obsah v chladničke až o 20 stupňov v porovnaní s vašou izbovou teplotou. Rovnako tak sa v chladničke nachádzajú aj dve poličky, ktoré si môžete v prípade potreby vybrať, pokiaľ by ste do nej chceli vložiť väčší nápoj alebo snack.

Xbox
Zdroj: Xbox

Ide o výborné príslušenstvo za fantastickú cenu, ktoré oceníte najmä počas horúcich letných dní. Ku svojej obľúbenej hre si môžete vytiahnuť príjemne vychladený nápoj bez toho, aby ste museli utekať do kuchyne. A uznajte, že za 81,9 € toto príslušenstvo ani nie je drahé.

Pokiaľ vás Xbox chladnička zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju zoženiete za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku. Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám takýto nápad páči. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Xbox
Zdroj: Xbox

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -