Pokiaľ chcete mať pokoj od vysávania, môžete si kúpiť robotizované inteligentné zariadenie, ktoré bude túto otravnú činnosť vykonávať za vás. Možno ste o tom nevedeli, no práve čínska spoločnosť Xiaomi má v ponuke vysávač Mi Robot Vacuum Mop Pro 2, ktorý navyše kúpite vo veľkých zľavách. Podľa hodnotení ide o jedno z najlepších zariadení vo svojej triede a podľa dostupných informácií ho Slováci milujú.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 obsahuje pokročilú navigáciu vďaka sofistikovanému systému LDS a 360-stupňovému monitorovaniu prostredia. V zariadení sa nachádza aj sonické mopovanie, ktoré účinne odstraňuje všetky nečistoty z podlahy. A funguje to výborne.

Tento vysávač sa ovláda jednoducho prostredníctvom mobilnej aplikácie, v ktorej tiež uvidíte jeho aktuálnu činnosť v reálnom čase a nastavíte si harmonogram čistenia.

Cena za Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 sa bežne pohybuje na úrovni 409 €, čo nie je málo, no v porovnaní s konkurenciu ani veľa. Dobrou správou je, že po kliknutí na tento odkaz vysávač získate už od 291 €, vďaka čomu na ňom krásne ušetríte. V cenovom zvýhodnení ho má hneď niekoľko predajcov.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 má k dispozícii tri režimy, a to vysávanie + mopovanie, vysávanie a iba mopovanie. V prvom menovanom režime dokáže vysávač sám rozpoznať klasickú podlahu od koberca a na základe toho vyberie vhodný režim čistenia.

Veľká batéria a vysoký sací výkon 

Vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 podporuje aj zónové čistenie a dokáže rozpoznať, kedy prechádza do inej miestnosti. Rovnako tak sa dá nastaviť aj špeciálna zóna, kde bude mať tento robot vstup zakázaný.

Jeho výhodou je tiež nízka hlučnosť a schopnosť prekonávať prekážky až do výšky dvoch centimetrov. Nemusíte sa teda obávať toho, že by sa vám počas práce niekde v byte, alebo rodinnom dome zasekol.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2
Zdroj: Xiaomi

Zaujímať vás môže kapacita vstavanej batérie, ktorá je v tomto prípade až 5 200 mAh a sací výkon, ktorý dosahuje 3 000 Pa.

To tomuto dostupnému robotickému vysávaču umožňuje zvýšiť presnosť čistenia bez ohľadu na to, na akom povrchu sa práve nachádza. Najvýhodnejšie ponuky na jeho nákup zobrazíte po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  DJI Mini 2 Fly More Combo kúpite po zľave za super cenu. Ide o jeden z najlepších a najdostupnejších modelov na trhu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -