Chcete mať doma kino? V tom prípade by ste si mali kúpiť premietačku, ktorá vám tento pocit dokáže sprístupniť. Xiaomi Mi Smart Projector 2 má výborný obraz, vstavané reproduktory a teraz si ju môžete kúpiť za atraktívnu cenu.

Veľkou výhodou tohto zariadenia je, že dokáže premietať obraz s uhlopriečkou až 120 palcov. Okrem toho Xiaomi Mi Smart Projector 2 pracuje aj s automatickou viacnásobnou korekciou lichobežníkového skreslenia. V praxi by mal byť vďaka tomu obraz na kvalitnom bielom podklade podobne čistý a ostrý, ako by ste ho sledovali na svojej TV! Zariadenie má tiež operačný systém Android TV, vďaka čomu sa veľmi ľahko používa. Koľko však stojí?

Xiaomi Mi Smart Projector 2 bola dostupná premietačka už v čase uvedenia na trh. Vtedy ju výrobca predával len za 629 €, avšak dnes je situácia úplne iná. Po kliknutí na tento odkaz si ju môžete zaobstarať za 479 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. A keďže ide o produkt na niekoľko dlhých rokov, vlastne to ani nie je tak moc peňazí. Užijete si s ním veľa zábavy a filmových či seriálových zážitkov.

Xiaomi monitor 2
Obraz tejto premietačky môže mať až 120 palcov. To je dvakrát viac, ako majú bežné televízie (Foto: Xiaomi)

Táto premietačka má Full HD rozlíšenie a samozrejme jej nechýba ani funkcia automatického zaostrovania (ToF), ktorá zabráni vzniku rozmazaných filmov, alebo komplikovaného nastavovania obrazu. Xiaomi Mi Smart Projector 2 navyše podporuje farebné spektrum Rec.709, vďaka ktorému farby pôsobia realistickejšie a dokonca je tu aj HDR 10.

Aby toho nebolo málo, maximálny jas tejto premietačky je až 500 ANSI lúmenov. Ak ju teda použijete v dostatočne tmavej miestnosti, dočkáte sa vysokej kvality premietania. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na tichý chod (len 28 dB) či prítomnosť dvoch reproduktorov. Rozmery Xiaomi Mi Smart Projector 2 sú 115 x 150 x 150 mm a hmotnosť iba 1,3 kilogramu. Vďaka tomu ju budete môcť ľahko prenášať na rôzne miesta. Ak sa vám teda táto premietačka zapáčila, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite len za 479 €.

Xiaomi monitor 2
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Honor chce zničiť Apple. Vraj má zastaralý softvér aj hardvér
Môže ťa zaujímať
- Reklama -