Ak hľadáte bezdrôtové slúchadlá s dobrým zvukom, ANC a celodennou výdržou batérie, dnes vám ukážeme zariadenie za vynikajúcu cenu, ktorého nákup neoľutujete. Je trikrát lacnejšie, ako základné AirPods, pri ktorých môžete na aktívne potláčanie okolitých zvukov zabudnúť. Xiaomi Redmi Buds 3 Pro sú vo výhodnej zľave.

Slúchadlá majú kompaktné ergonomické vyhotovenie a ich výhodou je špičkové prehrávanie, ktoré zabezpečujú 9 mm meniče. Slúchadlá dokážu poskytnúť kvalitný zvuk s perfektne vyváženými basmi a výškami, ako aj funkciu aktívneho potláčania okolitých zvukov až o 35 dB. Ak sa teda budete nachádzať v hlučnejšom prostredí, nebude vás to nijako vyrušovať. Rovnako tak tu nájdete aj funkciu ambientného / transparentného posluchu.

Na slúchadlách Xiaomi Redmi Buds 3 Pro je skvelé to, že majú až 28 hodinovú výdrž batérie, pokiaľ ich nabijete naplno spolu s puzdrom. Samostatne slúchadlá vydržia 6 hodín nepretržitého prehrávania skladieb a puzdro ďalších 22 hodín. To je navyše vybavené aj Qi bezdrôtovým nabíjaním, ktoré dopĺňa USB-C. 

Čo sa týka ceny, tak tá sa štandardne pohybuje na úrovni cca 60 €, čo sa javí samo o sebe, ako veľmi výhodný nákup. Ak však kliknete na tento odkaz, slúchadlá môžete získať len za 39,99 €, čo by bola veľká škoda nevyužiť.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Za pár desiatok eur môžete mať dostatočne výkonné zariadenie, ktoré si viete napojiť na iOS, Android ale pokojne aj macOS alebo Windows. Na bežnú prácu alebo počúvanie hudby vám bude perfektne vyhovovať.

Klasické AirPods bez ANC sú trikrát drahšie 

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Povedzme si na rovinu, že nákup Xiaomi Redmi Buds 3 Pro je v porovnaní s tým, čo ponúka spoločnosť Apple extrémne výhodný.

Je síce pravda, že nezískate tak dokonalú kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami, no dočkáte sa ANC, ktoré klasické AirPods 2. generácie (najlacnejší model v ponuke) nemajú k dispozícii. 

Netreba pritom zabúdať, že spoločnosť Apple svoje najlacnejšie slúchadlá neponúka vôbec lacno. Aj keď vyšli v roku 2019, stále sa predávajú za 149 € v plnej cene a za 125 € po zľave, čo si môžete overiť tu. Zaplatíte za ne teda trikrát viac, než za Xiaomi Redmi Buds 3 Pro a je veľmi otázne, či vôbec dostanete kvalitnejšie audio a funkcie. 

Rozhodnúť sa ale v tomto prípade musí každý sám.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto Apple zabudlo v iOS 11 na niečo, čo už v iOS 10 bolo. O čo vlastne ide?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -