Pokiaľ si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá s perfektným zvukom a tiež technológiou aktívneho potláčania šumu, nemusíte si vyberať tie najdrahšie zariadenia na trhu. Spoločnosť Xiaomi má totiž k dispozícii svoje vlastné riešenie s názvom Redmi Buds 4 a predáva ho až neuveriteľne lacno. Po technickej stránke je fantasticky vybavené a konkurovať môže aj AirPods Pro od Apple. V niečom ich dokonca predbieha.

Slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 sa spoliehajú 10 mm meniče a dokonca podporuje prehrávanie hudby vo vysokej Hi-Fi kvalite. Na toto môžete v prípade niekoľkonásobne drahších AirPods Pro 2 momentálne zabudnúť. Rovnako vás poteší ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) s účinnosťou až 99,3 %. Keď budete mať Xiaomi Redmi Buds 4 v ušiach, nebude vás skutočne nič vyrušovať. Utlmia až 43 decibelov, čo je vynikajúca hodnota.

Ešte pred tým, ako budeme pokračovať ďalej, poďme sa rovno pozrieť na to, za koľko sa tieto slúchadlá predávajú. Sú totiž až neuveriteľne lacné. Výrobca svoje Xiaomi Redmi Buds 4 štandardne ponúka za veľmi príjemných 79,99 €, no vy na ich nákupe viete ešte ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž predávajú už od 56 €, čo je v podstate polovica zľavnenej ceny, akú by ste zaplatili za úplne obyčajne AirPods 2 (2019), ktoré nemajú takmer žiadne pridané funkcie.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

Xiaomi Redmi Buds 4 majú aj perfektnú výdrž batérie. Na jedno nabitie ich môžete dokopy používať až 36 hodín (s puzdrom), pričom samotné slúchadlá môžu vydržať až 9 hodín. Určite oceníte aj odolnosť voči vode v rámci normy IPX4, vďaka ktorej slúchadlám neublíži dážď ani váš pot. Zariadenie je tiež vybavené technológiou Bluetooth 5.3, takže sa veľmi rýchlo pripojí ku iOS / Android zariadeniu.

Xiaomi Redmi Buds 4 patria medzi najlepšie bezdrôtové slúchadlá na svete v pomere cena / výkon / protihodnota. Je síce pravda, že AirPods budú pre Apple používateľov vždy lákavejšou voľbou, no nie každý je taký náročný, aby dokázal naplno využiť všetky ich benefity. No a presne pre takéhoto zákazníka sú tu Xiaomi Redmi Buds 4, ktoré kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 56 €. Je to ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť. Rozhodnúť sa už, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUALNE: Najväčšia slovenská banka zdražuje. Toľkoto si priplatíte za jej služby (+ prehľad)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -