Pokiaľ si plánujete kúpiť bezdrôtové slúchadlá, máte obmedzený rozpočet a za svoje peniaze chcete dostať čo najviac muziky, dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré budete milovať. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú veľmi dobre spracované zariadenie z Číny, ktoré ponúka super zvuk, na palube má moderné technológie a vďaka zľave sú neuveriteľne lacné.

Začať by sme mohli prítomnosťou výkonných 10 mm meničov, ktoré slúchadlám Xiaomi Redmi Buds 4 Pro zabezpečujú špičkové vyváženie výšok, stredov a tiež basov. Obrovským benefitom je podpora HiFi zvuku, čo samo o sebe vypovedá, ako kvalitné tieto slúchadlá sú. Pri AirPods Pro 1 / 2 na to môžete rovno zabudnúť. Aby toho nebolo málo, Xiaomi Redmi Buds 4 Pro disponujú tiež aktívnym potláčaním okolitých zvukov, ktoré vás dokáže odizolovať od 99,3 % ruchov, nakoľko tlmia až 43 dB. Koľko za to všetko teda zaplatíte?

Spoločnosť Xiaomi je preslávená tým, že jej produkty bývajú vo všeobecnosti dosť dostupné a výnimku netvoria ani Xiaomi Redmi Buds 4 Pro. Slúchadlá sa štandardne ponúkajú za 79,99 €, čo už je zrejme samo o sebe menej, ako ste možno očakávali. Obrovskou výhodou je, ale to, že ich po kliknutí na tento odkaz dokážete získať za 54,99 €, čo je z nášho pohľadu extrémne výhodná ponuka. Veď za viac ako dvojnásobne vyššiu cenu sa dnes predávajú napríklad zastaralé AirPods 2 z roku 2019, ktoré nemajú štuple, ANC a dovolíme si tvrdiť, že ani adekvátne kvalitné prehrávanie.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

V Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sa pritom môžete tešiť aj na špičkovú výdrž batérie, ktorá dosahuje až 36 hodín spolu s nabíjacím puzdrom. Slúchadlá sa pri tom schopné fungovať približne 9 hodín na jedno nabitie. Samozrejmosťou je aj moderné pripojenie vďaka technológii Bluetooth 5.3.

Staršie Xiaomi Redmi Buds 3 Pro stoja dokonca len polovicu 

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Pokiaľ hľadáte ešte niečo lacnejšie, prípadne nepotrebujete úplne špičkové, ale aspoň dobré bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú k dispozícii ANC, kúpiť si môžete aj starší model Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, na ktorom ešte viac ušetríte.

Namiesto 10 mm meničov sú tu 9 mm meniče a taktiež je slabšia výdrž batérie, ktorá dosahuje „len“ 28 hodín na jedno nabitie. Aktívne potláčanie okolitých zvukov majú Xiaomi Redmi Buds 3 Pro tiež no to dokáže tlmiť maximálne 35 dB a nie 43 dB, ako novší model.

Každopádne kľúčová je úspora, pretože tieto staršie slúchadlá kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 29,5 €, čo je skoro polovica v porovnaní s Xiaomi Redmi Buds 4 Pro. A aj keď nie sú také dobré, na bežné nosenie budú za túto cenu absolútne dokonalé. Rozhodnutie nechávame tak ako vždy na vás.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 4 sa blíži: Prečo by ste sa mali tešiť na tento lacný smartfón

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -