Pokiaľ si plánujete kúpiť bezdrôtové slúchadlá, máte obmedzený rozpočet a za svoje peniaze chcete dostať čo najviac muziky, dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré budete milovať. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú veľmi dobre spracované zariadenie z Číny, ktoré ponúka super zvuk, na palube má moderné technológie a vďaka zľave sú neuveriteľne lacné.

Začať by sme mohli prítomnosťou výkonných 10 mm meničov, ktoré slúchadlám Xiaomi Redmi Buds 4 Pro zabezpečujú špičkové vyváženie výšok, stredov a tiež basov. Obrovským benefitom je podpora HiFi zvuku, čo samo o sebe vypovedá, ako kvalitné tieto slúchadlá sú. Pri AirPods Pro 1 / 2 na to môžete rovno zabudnúť. Aby toho nebolo málo, Xiaomi Redmi Buds 4 Pro disponujú tiež aktívnym potláčaním okolitých zvukov, ktoré vás dokáže odizolovať od 99,3 % ruchov, nakoľko tlmia až 43 dB. Koľko za to všetko teda zaplatíte?

Spoločnosť Xiaomi je preslávená tým, že jej produkty bývajú vo všeobecnosti dosť dostupné a výnimku netvoria ani Xiaomi Redmi Buds 4 Pro. Slúchadlá sa štandardne ponúkajú za 79,99 €, čo už je zrejme samo o sebe menej, ako ste možno očakávali. Obrovskou výhodou je, ale to, že ich po kliknutí na tento odkaz dokážete získať za 54,99 €, čo je z nášho pohľadu extrémne výhodná ponuka. Veď za viac ako dvojnásobne vyššiu cenu sa dnes predávajú napríklad zastaralé AirPods 2 z roku 2019, ktoré nemajú štuple, ANC a dovolíme si tvrdiť, že ani adekvátne kvalitné prehrávanie.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

V Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sa pritom môžete tešiť aj na špičkovú výdrž batérie, ktorá dosahuje až 36 hodín spolu s nabíjacím puzdrom. Slúchadlá sa pri tom schopné fungovať približne 9 hodín na jedno nabitie. Samozrejmosťou je aj moderné pripojenie vďaka technológii Bluetooth 5.3.

Staršie Xiaomi Redmi Buds 3 Pro stoja dokonca len polovicu 

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Pokiaľ hľadáte ešte niečo lacnejšie, prípadne nepotrebujete úplne špičkové, ale aspoň dobré bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú k dispozícii ANC, kúpiť si môžete aj starší model Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, na ktorom ešte viac ušetríte.

Namiesto 10 mm meničov sú tu 9 mm meniče a taktiež je slabšia výdrž batérie, ktorá dosahuje „len“ 28 hodín na jedno nabitie. Aktívne potláčanie okolitých zvukov majú Xiaomi Redmi Buds 3 Pro tiež no to dokáže tlmiť maximálne 35 dB a nie 43 dB, ako novší model.

Každopádne kľúčová je úspora, pretože tieto staršie slúchadlá kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 29,5 €, čo je skoro polovica v porovnaní s Xiaomi Redmi Buds 4 Pro. A aj keď nie sú také dobré, na bežné nosenie budú za túto cenu absolútne dokonalé. Rozhodnutie nechávame tak ako vždy na vás.

Prečítajte si tiež  Českí majitelia Androidov bijú na poplach. Šíri sa tam nebezpečný vírus. Môže sa dostať aj na iPhone?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -