Už dávno neplatí, že kvalitné bezdrôtové slúchadlá sú cenovo nedostupné. Na trhu dnes máte množstvo alternatív za špičkové AirPods Pro, ktoré si môžete zaobstarať za zlomok ceny a ponúknu vám obrovskú nádielku funkcií na čele s kvalitným prehrávaním hudby. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú presne takýmto výrobkom a aby toho nebolo málo, ich cena je neuveriteľne nízka.

Táto čínska značka vo svojich slúchadlách použila výkonne 10 mm meniče, ktoré sa môžu pochváliť perfektným vyvážením výšok, stredov a tiež basových tónov. Aby toho nebolo málo, Xiaomi Redmi Buds 4 Pro podporujú aj Hi-Fi zvuk a samozrejme majú aktívnu redukciu okolitých zvukov (ANC) podobne, ako AirPods Pro od spoločnosti Apple. Xiaomi sa chváli, že ANC dokáže eliminovať 99,3 percenta ruchov z vášho okolia a utlmí až 43 dB. To je vcelku slušná hodnota.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro majú tú výhodu, že neboli drahé ani v čase uvedenia na trh. Výrobca ich v tom čase ponúkal len za 79,99 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko slúchadlá ponúkali veľmi atraktívna ponuka. Na druhej strane, po kliknutí na tento odkaz ich viete získať za 54,99 €, vďaka čomu za Xiaomi Redmi Buds 4 Pro zaplatíte päťkrát menej, než za AirPods Pro 2. generácie.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú v zľave. Lacná alternatíva pre AirPods má ANC a podporu HiFi
Zdroj: YouTube / Paul Tech Tv (úprava redakcie)

Slúchadlá vás pri tom nesklamú ani v oblasti výdrže batérie, ktorá môže celkovo spolu s nabíjacím puzdrom dosiahnuť až 36 hodín na jedno nabitie a v rámci slúchadiel 9 hodín na jedno nabitie. Taktiež sú odolné voči vode v rámci štandardu IPX4 a podporujú pripojenie cez Bluetooth 5.3.

A ak by sa vám Xiaomi Redmi Buds 4 Pro zdali napriek tomu stále príliš drahé, kúpiť si môžete aj starší model Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, ktorý má taktiež k dispozícii ANC (tlmí až 35 dB). Okrem toho disponuje 9 mm meničmi (namiesto 10 mm) a jeho maximálna výdrž batérie dosahuje 28 hodín.

Na druhej strane za Xiaomi Redmi Buds 3 Pro zaplatíte po kliknutí na tento odkaz iba 28,55 €, vďaka čomu ich môžete mať neuveriteľne lacno. Len pre porovnanie, obyčajné AirPods 2 so zľavou, ktoré prišli na trh v roku 2019 a nič extra nevedia sa predávajú za cca štvornásobne vyššiu cenu! V tomto prípade teda ide skutočne o vynikajúci deal!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ďalšia aktualizácia systému Windows 11 sa týka aj Windowsu 10! Operačný systém získate už od 5,03 € v jarnom výpredaji spoločnosti Keysworlds!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -