Hoci je spoločnosť Apple najväčším výrobcom bezdrôtových slúchadiel na svete, neznamená to, že aj iné značky nemajú v tomto smere zaujímavé produkty, ktoré kúpite za fantastické ceny. Pekným príkladom sú Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, ktoré sa dajú získať extrémne lacno a ponúkajú pri tom hardvér, ktorý sa v mnohom vyrovná AirPods Pro.

Začať by sme mohli tým najdôležitejším – zvukom. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro sa spoliehajú na 11 mm meniče a prehrávať dokážu aj Hi-Res, takže si užijete maximálne hudobné či filmové zážitky v tej najvyššej možnej kvalite. Samozrejmosťou je aj podpora funkcií ako aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktorá ich umocní, no oceníte aj praktickú funkciu Ambient Sound, vďaka ktorej budete lepšie počuť svoje okolie.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je kapitolou sama o sebe. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro sú špičkovým produktom, ktorý výrobca štandardne predáva na našom trhu len za 74,9 €. Ak sa vám to zdá za konkurenta pre AirPods Pro málo, tak vedzte, že sme ešte neskončili. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro totiž kúpite v zľave po kliknutí na tento odkaz len za 54,7 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 20 €. Pri takto dostupnom produkte je to veľmi slušná úspora.

Xiaomi Redmi Buds 5 Pro
Zdroj: Xiaomi

Tešiť sa pri tom budete z prémiového vyhotovenia zakonečného silikónovými štupľami a z uzatvorenej konštrukcie. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro majú aj kvalitné mikrofóny, cez ktoré môžete komunikovať v práci, s rodinou alebo so svojimi priateľmi a na jedno nabitie dokážu fungovať až 35 hodín. Samotné slúchadlá zvládnu 10 hodín a nabíjacie puzdro zvyšných 25 hodín. Za zmienku tiež stojí pripojenie cez funkciu Bluetooth 5.3, podpora LDAC či certifikácia IP54, ktorá zariadenie chráni pred vodou.

Ak sa vám teda Xiaomi Redmi Buds 5 Pro zapáčili a chceli by ste niečo ako AirPods Pro 2 od Apple, len za štvornásobne nižšiu cenu, toto je ideálny kandidát na nákup, ktorého výber určite neoľutujete. Vo svojej triede moc nemá konkurenciu. Po kliknutí na tento odkaz kúpite slúchadlá len za 54,7 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Veď Xiaomi je preslávené tým, že vyrába síce lacné, no za to kvalitné produkty a Redmi Buds 5 Pro patria medzi ne!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Teraz je ten správny čas na to, aby ste si kúpili iPhone 11 v zľave. Tu je dôvod prečo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -