Pokiaľ vás nebaví pravidelné vysávanie, môžete využiť technológiu, ktorá to urobí za vás. Špičkový robotický vysávač Xiaomi Robot Vacuum X20+ nastavíte cez svoj smartfón a okrem toho, že pracuje úplne sám dokáže aj mopovať. Zariadenie teraz kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Podľa výrobcu sa oň nebudete musieť starať až 75 dní vďaka veľkému prachovému vrecku.

Xiaomi Robot Vacuum X20+ disponuje špičkovým laserovým navigačným systémom LDS, ktorý zabezpečí presné mapovanie trás (aj na poschodiach). Zariadenie má k dispozícii aj zdokonalený systém tlakového mopovania, ktorý odstráni odolné a zaschnuté škvrny a vďaka saciemu výkonu až na úrovni 6 000 Pa sa nemusíte obávať toho, že by za sebou zanechal prach, alebo iné nečistoty. Samozrejmosťou je senzor, ktorý zabráni jeho pádu zo schodov.

Výrobca si za Xiaomi Robot Vacuum X20+ štandardne pýta adekvátnych 479 €, pričom ide o cenu, v ktorej je už zohľadnená aj dokovacia stanica. Vy však teraz môžete ušetriť, nakoľko po kliknutí na tento odkaz kúpite vysávač len za 389,99 €. Keďže ide o investíciu na niekoľko rokov, určite sa oplatí. Navyše konkurenčné zariadenia s podobnou výbavou stoja aj dvakrát toľko!

Xiaomi Robot Vacuum X20+ EU
Zdroj: Xiaomi

Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby pracovalo úplne sebestačne. Vďaka špeciálnym snímačom dokáže zistiť, že nabehlo na koberec a v takejto chvíli zdvihne mopovací nadstavec, aby sa nezaseklo. Taktiež má špeciálne 3D vyhýbanie sa prekážkam a samozrejme ho viete kompletne celé nastaviť pomocou aplikácie vo vašom iPhone, alebo zariadení s operačným systémom Android.

Spomínaná dokovacia stanica tiež dokáže vyčistiť a vysušiť mopovacie nadstavce, vďaka čomu sa dajú rýchlo opätovne použiť a nešíri sa na nich zápach ani plesne. Navyše si do stanice môžete naliať až 4 litre vody, ktorá sa automaticky dostanú do vysávača, keď sa na ňu napojí. Vystačí to na vytretie až 280 metrov štvorcových podláh.

Ak sa teda chcete odbremeniť od otravného vysávania a nechať to na modernú technológiu, Xiaomi Robot Vacuum X20+ je aktuálne asi najlepšia možná voľba v pomere cena / výkon / protihodnota. Po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 389,99 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako 80 €. Nenechajte si to ujsť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Základný iPad s moderným dizajnom kúpite v zľave. Je to dobrá kúpa?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -