Ak si chcete zjednodušiť upratovanie, máme pre vás jeden tip, ktorý v konečnom dôsledku vôbec nie je drahý. Robotické vysávače sú čoraz dostupnejšie a technologicky vyspelejšie. Pekným príkladom je Xiaomi Roidmi EVE Plus, ktorý sa predáva za mimoriadne výhodnú cenu. Nastavovať ho budete cez iPhone / Android a o všetko sa následne postará úplne sám. Má aj dokovaciu stanicu.

Xiaomi Roidmi EVE Plus je vhodný na všetky typy podláh vrátane kobercov. Jeho súčasťou je veľký 5 200 mAh akumulátor, vďaka ktorému dokáže fungovať až 180 minút v jednom kuse. Počas nich stihne povysávať väčšinu nečistôt a prachu, vďaka čomu budete mať doma krásne čisto. Ako sme už napísali vyššie, Xiaomi Roidmi EVE Plus má aj dokovaciu stanicu, na ktorú sa automaticky nasmeruje, keď mu začne dochádzať energia. Sú tu však aj iné, oveľa dôležitejšie benefity.

Jedným z nich je cena, ktorá sa štandardne pohybuje na úrovni cca 380 €. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz môžete vysávač získať len za 315 €  u renomovaného predajcu, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Nezabúdajte, že toto zariadenie vám zjednoduší život a bude spoľahlivo fungovať niekoľko dlhých rokov. Hoci sa to teda môže zdať ako vyššia investícia, keď si to rozrátate na drobné, v skutočnosti je to veľmi výhodná ponuka do šikovnej a modernej technologickej pomôcky.

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Dostaňme sa, ale ku ďalším výhodám Xiaomi Roidmi EVE Plus. Toto zariadenie má k dispozícii aj hepa filter, prostredníctvom ktorého prechádza všetok nasatý vzduch a eliminuje sa prášenie. Čerešničkou na torte je však podpora funkcie mopovania podláh, ktorá vás dokáže zbaviť aj hlbšie usadenej špiny. Ušetrí vám to veľa času a tiež nervov.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na už spomínanú možnosť nastavenia pomocou iOS alebo Android zariadenia, kde si viete cez aplikáciu spoločnosti Xiaomi vybrať presný rozvrh práce vysávača. Na pohyb mu slúži laserová technológia a samozrejmosťou je aj snímač, ktorý zabráni jeho potencionálnemu pádu zo schodov. Aby sa tiež nezabudlo, prevádzka Xiaomi Roidmi EVE Plus je veľmi tichá a to všetko pri vysokom sacom výkone až 2 700 Pa. Ak sa vám teda zariadenie zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 315 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Mac mini je po zľave brutálne lacný. Dostupnejší počítač od Apple nenájdete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -