Pokiaľ radi športujete a radi sa hýbete, potrebujete aj zariadenie, ktoré bude zaznamenávať vaše aktivity. Väčšinou sú tieto produkty pomerne drahé a predávajú sa za stovky eur. Našťastie však existujú šikovné fitness náramky, akým je aj Xiaomi Smart Band 8, ktoré majú perfektnú hardvérovú výbavu a predávajú sa doslova za smiešnu cenu.

Xiaomi Smart Band 8 je vybavený 1,62″ AMOLED displejom s funkciou Always-on, rozlíšením 192 x 490 pixelov a jasom 600 nitov. Navyše ho chráni sklo Gorilla Glass 3, ktoré je osadené v solídne pôsobiacej hliníkovej konštrukcii. Výrobca vám dá doslova až prémiovo pôsobiaci produkt, ktorý vám však predá neuveriteľne lacno. A vôbec to nepreháňame.

Tento inteligentný náramok sa totiž štandardne predáva len za 44,99 €, čo je už samé o sebe veľmi výhodné. Veď má aj kopec senzorov a dobrú výdrž batérie, ku čomu sa však dostaneme nižšie. Veľkou výhodou je ale to, že vy svoj Xiaomi Smart Band 8 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 31,3 €. Ušetríte teda skoro tretinu ceny, čo sa pri tak dostupnom produkte mimoriadne oplatí. Dávajte si len pozor, aby ste si nekúpili Xiaomi Smart Band 8 Active. Je to totiž iný, ešte o čosi dostupnejší náramok.

Xiaomi Mi Band 8
Zdroj: YouTube / cam shand / Mr Smarty

Xiaomi Smart Band 8 má v ponuke 150 športových režimov a ako sme už spomínali vyššie, tak aj veľa snímačov. Nachádza sa v ňom snímač srdcového tepu, ale aj oxymeter, ktorý vám zmeria hladinu kyslíka v krvi. Zariadenie je tiež schopné detegovať aktuálnu úroveň stresu či sledovať a analyzovať vašu spánkovú aktivitu. Veľkou výhodou je tiež prítomnosť gyroskopu a akcelerometeru a vďaka norme 5 ATM (50 M) mu neublíži ani kontakt s vodou.

Kapitolou samou o sebe je aj výdrž batérie na jedno nabitie. Tento náramok by mal podľa Xiaomi fungovať až 16 dní na jedno nabitie. Ak si však zapnete Always-on displej a budete viac aktívni, počítajte skôr s výdržou na úrovni 5 – 6 dní. Stále ide o fantastický údaj. Ak sa vám teda náramok Xiaomi Smart Band 8 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 31,3 €. Je kompatibilný s iOS aj Androidom, takže ani v tomto smere skutočne nič nepokazíte. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vieme koľko budú stáť Apple Watch Series 7
Môže ťa zaujímať
- Reklama -