Vysávanie považuje mnoho ľudí za otravnú činnosť no našťastie na to existuje pomerne jednoduché a účinné riešenie. Vďaka moderným technológiám máme k dispozícii inteligentné robotické vysávače, ktoré vedia povysávať za nás. Jedným z nich je aj Xiaomi Roidmi EVE Plus, ktorý ponúka fantastickú technologickú výbavu a po zľave ho kúpite za rozumnú cenu.

Toto zariadenie je určené na vysávanie všetkých druhov podláh a problémy mu nerobia ani koberce. Nakoľko sa v ňom nachádza vstavaná, až 5 200 mAh batéria, fungovať dokáže na jedno nabitie neuveriteľných 180 minút. A ak náhodou Xiaomi Roidmi EVE Plus zistí, že už sa vybíja, sám sa nasmeruje na svoju dokovaciu stanicu, kde jeho opätovné nabitie trvá zhruba 4 hodiny. Používateľom tak prináša absolútne jednoduchú a hlavne bezstarostnú prevádzku.

Dôležité je tiež poznamenať, koľko toto zariadenie stojí, pretože nie je drahé a v zľave na ňom dokážete príjemne ušetriť. Xiaomi Roidmi EVE Plus sa štandardne predáva za 400 €, avšak vy ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 336,9 €. To je veľmi dobrá cena najmä pri pohľade na to, čo tento robotický vysávač všetko dokáže. Ušetrí vám kopec času aj starostí a verne vám bude slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Xiaomi Roidmi EVE Plus budete ovládať cez iPhone alebo Android. Nerobí mu problém ani mopovanie 

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Za zmienku tiež stojí, že robotický vysávať Xiaomi Roidmi EVE Plus ponúka vlastnú mobilnú aplikáciu pre operačné systémy iOS či Android, pomocou ktorej mu môžete nastaviť presný rozvrh práce. Ovládanie je tak veľmi jednoduché, pretože sa všetko odohráva vo vašom smartfóne.

Tento šikovný vysávač tiež všetok vzduch preháňa cez hepa filter, čím zamedzuje tomu, aby sa vo vašej domácnosti prášilo. Okrem toho Xiaomi Roidmi EVE Plus ponúka ešte jednu funkciu, ktorú mu mnohé iné robotické vysávače iba ticho závidia.

Je ňou automatické mopovanie podláh, vďaka ktorému budete schopní udržiavať vo svojej domácnosti ešte väčšiu čistotu.

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Samozrejmosťou sú technológie a snímače, ktoré zariadeniu zabránia, aby spadlo zo schodov a Xiaomi Roidmi EVE Plus dokáže prekonávať aj väčšie prekážky vo vašej domácnosti, takže sa nezasekne a vy ho nebudete musieť neustále „zachraňovať“.

Geniálny je tiež maximálne tichý chod, ktorý vás nebude rušiť, ak sa práve budete sústrediť na svoju prácu. Toto všetko pri sacom výkone, ktorý dosahuje až 2 700 Pa. Zaujímavosťou na záver je to, že vysávač je navádzaný za pomoci špeciálnej laserovej technológie. V balení sa samozrejme nachádza aj plnohodnotná nabíjacia / dokovacia stanica.

Prečítajte si tiež  Kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter 3 kúpite v super zľave. Má vynikajúci dojazd aj dostatočnú maximálnu rýchlosť

Ak vás teda Xiaomi Roidmi EVE Plus zaujal a chcete mať konečne od vysávania pokoj, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku. Je to investícia, ktorá sa určite oplatí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -