iPad je najpredávanejší tablet na svete a nie je to náhoda. Už aj základný model dnes ponúka moderný dizajn, výkonný procesor, solídny displej a veľa ďalších funkcií, ktoré sú vhodné, ako pre študentov, tak aj pre náročnejších spotrebiteľov. iPad 10 sa dá teraz kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Väčšine ľudí bude maximálne vyhovovať.

Toto zariadenie má k dispozícii veľký, 10,9″ edge-to-edge displej s vysokým rozlíšením až 2360 x 1640 pixelov a nechýba mu ani technológia True Tone či vysoký jas na úrovni 500 nitov. Zariadenie je tiež vybavené dostatočne výkonným procesorom A14 Bionic, ktorý je produkovaný 5 nm výrobným procesom a nechýba mu ani podpora štandardu USB-C či kvalitná predná aj zadná kamera s rozlíšením 12 Mpx.

Čo sa potom týka ceny, tá štartovala v čase uvedenia na trh na pomerne vysokej úrovni, až 579 €. iPad 10. generácie si stále veľmi dobre drží cenu, no napriek tomu ho viete získať lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva už za 495 €, vďaka čomu na ňom ušetríte viac, ako 80 €. A to už stojí za zváženie.

Tento tablet je, ako stvorený na obrovské množstvo činností. Napríklad pri sledovaní filmov, seriálov, alebo videí na YouTube oceníte nie len veľký a kvalitný displej, ale aj kvalitné reproduktory, ktoré vám sprostredkujú skvelý zvuk. iPad 10 je však vhodný aj na čítanie a vďaka podpore externej klávesnice s trackpadom z neho dokážete v priebehu niekoľkých sekúnd vytvoriť hybridný notebook, na ktorom sa dajú písať texty.

Veľkou výhodou je v tomto prípade aj prítomnosť systému skenovania odtlačkov prstov, ktorý slúži na odomykanie zariadenia a tiež na potvrdzovanie platieb prostredníctvom Apple Pay v App Store, alebo na internetových stránkach. iPad 10 tiež podporuje Apple Pencil prvej generácie a Apple Pencil s USB-C a nechýba mu ani dlhá výdrž batérie, ktorá dosahuje až 10 hodín na jedno nabitie. Pokiaľ sa vám teda tento tablet zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za výhodných 495 €. Poslúži vám roky.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Xiaomi Redmi Buds 3 Pro s ANC kúpite vo vysokej zľave. Za túto cenu sa oplatia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -