Ak patríte medzi náročných spotrebiteľov a chcete si zaobstarať skutočne kvalitný monitor za zvýhodnenú cenu, dnes je váš šťastný deň. Zakrivený LCD monitor Dell s uhlopriečkou 34″ má vysoké rozlíšenie, kvalitné zobrazenie, plno funkcií a teraz aj veľmi výhodnú cenovku. Vďaka tomu ho budete môcť získať o stovky eur lacnejšie.

Tento špičkový hardvér má 86,36 cm uhlopriečku a vysoké rozlíšenie na úrovni 3440 × 1440 pixelov (2K). Na zobrazenie slúžiť technológia QD-OLED a pred nepríjemnými odrazmi vás pri práci na tomto monitore ochráni špeciálna antireflexná úprava. Dell Alienware 34″ si však zamilujú aj hráči a to vďaka vysokej obnovovacej frekvencii až na úrovni 165 Hz či odozve 0,1 ms. Koľko však takýto monitor stojí?

Zariadenie v tejto triede samozrejme nie je lacné, ale to od neho ani nikto neočakáva. Predsa ide o investíciu na niekoľko dlhých rokov dopredu, takže keď sa to rozpočíta, suma to napokon nie je až taká nepríjemná. Tento monitor Dell Alienware 34″ sa štandardne predáva za 1 100 € s DPH, no vy ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 798,2 € s DPH, vďaka čomu ušetríte viac ako 300 €. Nevieme však, ako dlho bude táto ponuka platiť a preto ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

Dell Alienware AW3423DWF
Zdroj: YouTube / Monitors Unboxed (úprava redakcie)

Samotný monitor sa môže pochváliť pomerom strán až 21:9 a maximálnym jasom 1000 cd/m2. Poteší tiež kontrastný pomer na úrovni 1 000 000:1 a podpora HDR obrazu s vysokým dynamickým rozsahom. Dell Alienware 34″ dostal do vienka aj technológiu FreeSync či užitočný USB HUB.

Jeho súčasťou je až päť USB konektorov či klasický slúchadlový výstup. Pre najnáročnejších je tu aj HDMI 2.0 či DisplayPort 1.4. Vďaka tomu vám stačí jeden kábel z monitora do zavretého MacBooku, cez ktorý prenesiete obraz a taktiež nabijete počítač. Sami s tým máme skúsenosť a v praxi ide o dokonalé riešenie, ktoré je na nezaplatenie. Ak sa vám teda tento monitor zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 798,2 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o veľmi fér ponuku. Cez deň na ňom môžete pracovať a večer si oddýchnuť pri svojich obľúbených hrách.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Xiaomi watch S1 Active kúpite za neuveriteľne nízku cenu. Ponúkajú pri tom špičkovú výbavu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -