Leto je spojené so všetkými možnými aktivitami, vrátane adrenalínových športov, kedy nechceš vyťahovať z vrecka svoj iPhone za viac ako tisíc eur a riskovať, že sa mu niečo stane. Oveľa lepšou voľbou je kúpa akčnej kamery GoPro, ktorá má kvalitnejší obraz, ponúka extrémnu odolnosť a po zľave ju získaš veľmi lacno. Navyše je kompaktnejšia a dá sa pripevniť napríklad aj na helmu, vestu alebo karosériu auta.

GoPro Hero 11 Black je aktuálne posledná evolúcia legendárnych akčných kamier s pomerne brutálnou technologickou výbavou. Zvláda rozlíšenie až 5,3K pri 60 FPS a 4K pri 120 FPS. Takisto tu môžeš zachytiť spomalené videá vo FullHD pri 240 FPS. GoPro Hero 11 Black sa chváli aj pokročilou stabilizáciou obrazu HyperSmooth 5.0, dotykovým LCD displejom, predným displejom pre selfie a tiež vodeodolnosťou až do 10 metrov bez dodatočného obalu.

Koľko teda takáto zábavka stojí? GoPro Hero 11 Black sa v čase uvedenia na trh predávala až za 549 €, avšak dnes už je situácia úplne iná. Po kliknutí na tento odkaz kameru zoženieš už od 419 €, vďaka čomu môžeš na jej nákupe veľmi výrazne ušetríš.

Áno, je to samozrejme vyššia čiastka, no mysli na to, že túto akčnú kameru nebudeš meniť každý rok. Vydrží ti dlhú dobu a zachytí krásne momenty na výletoch s rodinou / priateľmi, alebo adrenalínové športové aktivity, ktoré si budeš chcieť zvečniť.

GoPro Hero 10 Black ako dostupnejšia alternatíva 

Zdroj: GoPro

Pokiaľ túžiš po kamere GoPro, no model 11 Black sa ti zdá príliš drahý, existuje ešte jedna, o čosi dostupnejšia alternatíva. Starší model GoPro Hero 10 Black má s nástupcom veľa spoločného, no vieš na ňom čo to ušetriť.

K dispozícii budeš mať opäť 5,3K rozlíšenie pri 60 FPS a 2,7K rozlíšenie pri 120 FPS. Aj GoPro Hero 10 Black zvláda natáčať spomalené zábery pri 240 FPS (1080p) a má dostatočne účinnú stabilizáciu obrazu Hypersmooth 4.0. Za zmienku tiež stojí prítomnosť predného aj zadného displeja, či štandardná 10 metrová vodeodolnosť bez dodatočného puzdra. No a cena?

Keďže je GoPro Hero 10 Black na trhu už nejaký ten piatok, zodpovedá tomu aj cena. Zatiaľ čo v bežnom predaji ju nájdeš za cca 449 €, po kliknutí na tento odkaz zobrazíš ponuky, kde túto kameru zoženieš od 379 €. Oproti GoPro Hero 11 Black teda ušetríš minimálne 40 – 60 €, čo sa niektorým zákazníkom môže oplatiť. Samozrejme, rozhodnutie, ktorú kameru si vyberieš, nechávame na tebe. Daj nám vedieť do komentára.

Nezabudni tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdeš viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžeš pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -