Keysfan.com je internetový obchod, v ktorého ponuke nájdete všetok softvér alebo hry, ktoré si možno chcete zakúpiť. V rámci skladových zásob môžete naraziť na najnovšie produkty za najlepšie ceny na trhu. Okrem toho vám predajca zabezpečí aj jednoduchý nákup či skvelú podporu, pokiaľ sa vyskytne akýkoľvek problém.

Všetok sortiment je samozrejme funkčný a odomyká sa prostredníctvom kľúčov, ktoré vám dorazia na e-mail (po nákupe). No a v rámci dnešného dňa spúšťa Keysfan.com akciu s názvom „11.11 Crazy Sales„, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Už tak lacné produkty sú ešte lacnejšie o čom vás presvedčíme v nasledujúcich riadkoch.

Produkty vo výpredaji 

Windows 10 Professional za 7.11 € – Windows 10 si vytvoril na trhu meno stabilného a spoľahlivého operačného systému. S ním si môžete byť istí, že váš počítač je v bezpečí a funguje bez akýchkoľvek komplikácii, pričom môžete počítať aj s častými aktualizáciami. Okrem toho získate bezplatnú možnosť prechodu na Windows 11!

–  Windows 10 Pro Professional – 2 PCs za 11.11 € – Ak chcete získať Windows 10 pre viac ako jeden počítač, potom je táto špeciálna ponuka pre vás tá najlepšia. Len za 11.11 € môžete mať tento operačný systém spustený na oboch počítačoch, ktoré vlastníte.

Window 11 Professional CD-Key za 15.11 € – Najnovší operačný systém je tu už celý mesiac. Ak chcete zažiť vyššiu produktivitu a lepšie herné zážitky, môžete prejsť na jeho úžasné funkcie hneď teraz.

Microsoft Office 2021 Professional Plus za 36.99 € – Microsoft Office 2021 je najnovšia verzia balíka Office uvedená na trh so spolu s operačným systémom Windows 11. Obsahuje všetky programy, ktoré poznáte, pričom mnoho nových funkcií a šablón uľahčuje celkovú prácu. Produkt, ktorý dostanete, je určený na osobné aj komerčné použitie.

Ďalšie špeciálne ponuky 

50 % zľava na niektoré produkty s kódom EBK50

Ak hľadáte iné softvérové riešenie, pretože tie vyššie uvedené pre vás neboli vyhovujúce, nájdete ich pod týmto odstavcom. Nezabudnite tiež na 50 % zľavu, ktorú získate napríklad na nový Windows 11 Home, Windows Server a ďalšie produkty s použitím nášho zľavového kódu EBK50.

Prečítajte si tiež  Na iOS 13.6 sa už nevrátite. Apple prestal update podpisovať.

62 % zľava na niektoré produkty s kódom EBK62

Ešte viac vás ale môže potešiť 62 % zľava na niektoré balíky kombinujúce operačný systém Windows a balíček Office. Ako príklad môžeme uviesť Windows 10 Professional a Office 2021 Professional, ktoré takto získate len za 44 €! Nezabudnite však na kód EBK62, ktorý je potrebné zadať do objednávky. 

No a ak vám ešte nestačilo, k dispozícii sú aj ďalšie produkty v 55 – 62 % zľave s kódom EBK62. Nájdete tu napríklad Microsoft Visio, Project a ďalšie.

Nenechajte si ujsť šancu na nákup perfektného softvéru za najlepšie ceny na trhu. Keysfan.com vám prináša bezpečnú a ekonomickú cestu, ako poskytnúť vášmu novému počítaču originálny softvér a inovovať vaše staršie počítače, ktoré pracujú s neaktuálnym softvérom.

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby keysfan.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy Support@Keysfan.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here