Operačný systém Windows 10 môžete stiahnuť zadarmo, no na jeho aktiváciu potrebujete licenčný kľúč. Pokiaľ chcete ušetriť, k dispozícii ho nájdete na internetovej stránke Godeal24, kde aktuálne prebieha obrovský výpredaj. Vyhnete sa tak vysokým maloobchodným cenám a v najlacnejšom prípade môžete tento softvér získať už za 6 € (pri nákupe pre dva počítače). A čo je ešte lepšie, ak bude vlastniť Windows 10, prechod na Windows 11 má byť podľa Microsoftu bezplatný.

Špeciálna ponuka bez kupónu

Zľava – 45 % s kupónom EBS45

Zľava – 60 % s kupónom EBS60

Nové produkty v predaji 

Nákup na GoDeal24.com

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

- Reklama -

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.