Ak chcete pracovať rýchlo a efektívne, potrebujete k tomu hladký a plne funkčný počítač, na ktorom sú nainštalované tie správne programy. Internetový obchod Godeal24 vám preto prináša akciu, s ktorou získate napríklad Windows 10 a balíček Microsoft Office za veľmi výhodnú cenu.

Dôležité je podotknúť, že pokiaľ už budete mať nainštalovaný Windows 10, prechod na jeho nástupcu, Windows 11, má prebiehať úplne zadarmo, takže sa vám investícia skutočne oplatí. Pozrime sa ale bližšie na sľubovanú ponuku.

Špeciálna ponuka bez kupónu 

45 % zľava s kódom: EBS45

60 % zľava s kódom: EBS60

Niekoľko nových produktov za skvelé ceny 

Nákup na GoDeal24.com

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby, či už cez PayPal alebo kreditnú kartu. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy service@godeal24.com.

Článok vznikol v spolupráci s godeal24.com. Ďakujeme za podporu.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple.sk
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.